Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.04.1991 |
| IČO | 17048982 |
| Datová schránka | jfny92e |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 58 smluv za celkem 237 mil. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeské letiště České Budějovice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 23 634 325 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 11 023 766 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 676 576 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 27 143 446 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 9 191 221 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 5 | 36 334 667 Kč |
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 1 | 11 147 125 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 3 | 19 009 463 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 605 996 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 19 949 295 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 5 605 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 6 | 25 555 290 Kč |
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 1 | 5 426 003 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 45 961 511 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 649 788 Kč |
| Technické služby | 1 | 116 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 57 497 482 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 6 028 389 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 9 | 63 525 871 Kč |
| PDC SIMOST s.r.o. | 1 | 19 702 672 Kč |
| REKMA, spol. s r.o. | 1 | 19 702 672 Kč |
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 2 | 9 250 208 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 61 | 477 536 180 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 12 459 341 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 17 175 345 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | - 115 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 3 | 17 059 761 Kč |
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 1 | 4 600 420 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 218 533 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 60 230 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 219 447 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 3 059 316 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 5 | 6 278 763 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 23 364 874 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 7 749 625 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 11 505 238 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 843 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 5 | 14 348 738 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 12 036 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 9 050 800 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 2 986 014 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 2 | 12 036 814 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 19 705 784 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 17 227 675 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 2 599 109 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 9 | 19 826 784 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 32 745 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 30 305 521 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 2 863 442 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATO spol. s r. o. | 11 | 33 168 963 Kč |