Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.09.2022 |
| IČO | 17558522 |
| Datová schránka | 9rbzwpf |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 70 260 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 69 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Věstonická, příspěvková organizace | 1 | 69 060 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 1 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Wood and Wood building s.r.o. | 2 | 70 260 Kč |