Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.12.1991 |
| IČO | 18189407 |
| Datová schránka | s5vrghw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 78 smluv za celkem 61 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 459 984 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Kroměříži | 4 | 446 303 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 5 | 906 287 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 3 543 001 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 2 | 2 379 918 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Kroměříži | 4 | 1 326 300 Kč |
| Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně | 1 | 798 924 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 205 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 8 | 4 710 751 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 641 758 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 2 055 275 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Kroměříži | 1 | 463 199 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 156 723 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 123 284 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 4 | 2 798 481 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 601 502 Kč |
| Technické služby | 1 | 567 036 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 138 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 4 | 1 045 128 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 2 | 654 731 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 567 036 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 7 | 2 266 895 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 7 | 3 613 377 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 10 | 2 251 205 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 10 | 2 251 205 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 2 948 351 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 8 | 1 966 793 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 2 | 1 437 679 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 235 873 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 13 | 3 640 345 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 588 439 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 63 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 4 | 518 356 Kč |
| Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace | 1 | 229 894 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 6 | 748 250 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 9 339 359 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 7 210 921 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 7 210 921 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 7 073 708 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 3 | 1 235 826 Kč |
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | 1 | 587 794 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 3 | 400 996 Kč |
| Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace | 1 | 223 078 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 10 | 16 732 323 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 19 892 098 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 599 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice | 2 | 8 598 554 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 7 171 288 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 2 | 1 998 821 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 4 | 1 189 607 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 695 704 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 599 440 Kč |
| Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace | 2 | 449 307 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 13 | 20 702 721 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 181 | 202 443 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice | 1 | 6 045 042 Kč |
| Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace | 3 | 544 783 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 2 | 398 798 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 196 592 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. | 7 | 7 185 215 Kč |