Soukromá firma.
| Založeno | 08.05.1991 |
| IČO | 18863931 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 6 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Katastrální úřad pro Pardubický kraj | 1 | 352 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 1 | 352 110 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finance | 1 | 210 540 Kč |
| Jiné služby | 1 | 84 700 Kč |
| Nábytek | 1 | 61 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 235 950 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 210 540 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 84 700 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 67 155 Kč |
| Dětský domov Pardubice | 1 | 61 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 5 | 659 345 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 545 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 2 | 679 379 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 545 710 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 114 950 Kč |
| Mateřská škola Kamarád Pardubice, Teplého 2100 | 1 | 98 000 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 6 | 1 510 639 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 106 480 Kč |
| Leciva | 1 | 75 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi | 1 | 145 200 Kč |
| Mateřská škola Mozaika Pardubice, nábřeží Závodu míru 1961 | 1 | 106 480 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 75 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 3 | 326 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 3 | 229 900 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 87 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 4 | 317 746 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 574 992 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 50 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 574 992 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 91 000 Kč |
| Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi | 1 | 50 000 Kč |
| Východočeské divadlo Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 5 | 715 992 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 293 425 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 108 900 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Východočeské muzeum v Pardubicích | 2 | 441 045 Kč |
| Univerzita Pardubice | 2 | 179 080 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 7 | 729 025 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 256 617 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 256 617 Kč |
| Univerzita Pardubice | 2 | 242 000 Kč |
| Krajská hygienická stanice Pardubického kraje se sídlem v Pardubicích | 1 | 106 480 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 5 | 605 097 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 5 | 2 787 839 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 543 290 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Pardubice | 4 | 1 148 289 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 5 | 1 148 289 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 78 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 162 503 Kč |
| Česká školní inspekce | 1 | 78 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Hanč | 2 | 240 609 Kč |