Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.2025 |
| IČO | 22032461 |
| Datová schránka | 3fb3m2p |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 67 smluv za celkem 59 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 2 | 11 766 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 7 243 665 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 000 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 004 300 Kč |
| Odpady | 2 | 423 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 336 727 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 297 551 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 232 514 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 145 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 92 069 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 82 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 60 500 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 4 | 14 466 000 Kč |
| Nemocnice Dačice, a.s. | 2 | 8 247 965 Kč |
| Domov pro seniory Dačice, příspěvková organizace | 24 | 7 652 277 Kč |
| Jihočeské centrum kybernetické bezpečnosti, s.r.o. | 1 | 1 089 000 Kč |
| Město Dačice | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Dačice, příspěvková organizace | 8 | 24 102 965 Kč |
| Stavební huť Slavonice a.s. | 1 | 2 768 395 Kč |
| AUTO IN s.r.o. | 1 | 955 779 Kč |
| T Vysočina s.r.o. | 1 | 879 955 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 500 000 Kč |
| Proormedent s.r.o. | 2 | 493 505 Kč |
| Potkan & syn s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Zemědělské družstvo Budíškovice | 1 | 280 000 Kč |
| MAGICWARE, společnost s ručením omezeným | 1 | 241 940 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 232 514 Kč |
| TREBILIFT, s.r.o. | 2 | 184 036 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 2 | 178 035 Kč |
| PODA a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| ESKO-T s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Lukáš Hammerschmied | 1 | 82 000 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 79 981 Kč |
| ZMF Medical, s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. | 1 | 58 098 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 55 612 Kč |
| Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. | 1 | 10 527 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 4 553 Kč |
| PC servis JH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 14 554 508 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 5 808 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 1 719 844 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 1 038 688 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 957 012 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 903 023 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 391 895 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 328 079 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 284 302 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 267 168 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 221 624 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 217 800 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 181 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 141 570 Kč |
| Právní služby | 1 | 129 470 Kč |
| IT | 1 | 80 123 Kč |
| Sociální péče | 1 | 7 660 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 14 164 000 Kč |
| Nemocnice Dačice, a.s. | 3 | 7 078 500 Kč |
| Domov pro seniory Dačice, příspěvková organizace | 25 | 5 866 498 Kč |
| Město Dačice | 1 | 300 000 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec | 3 | 274 828 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 95 033 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Dačice, příspěvková organizace | 11 | 21 912 361 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 1 038 688 Kč |
| Carl Stahl s.r.o. | 2 | 930 392 Kč |
| Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. | 2 | 490 455 Kč |
| Zemědělské družstvo Budíškovice | 2 | 449 344 Kč |
| SPH Elektro s.r.o. | 2 | 391 895 Kč |
| ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. | 2 | 382 504 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 284 302 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 233 046 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 221 624 Kč |
| Fire servis s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| BOZP - PO servis s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| TREBILIFT, s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| Ing. Veronika Kašková Ingrová | 1 | 141 570 Kč |
| Moore Advisory CZ s.r.o. | 1 | 129 470 Kč |
| Václav Fučík | 1 | 99 990 Kč |
| Lukáš Hammerschmied | 1 | 99 220 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 91 900 Kč |
| UNTRACO s.r.o. | 1 | 90 508 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 80 123 Kč |
| Martin Denk | 1 | 74 267 Kč |
| AVZ servis, s.r.o. | 1 | 68 500 Kč |