Soukromá firma. Spolek.
| Založeno | 18.03.2008 |
| IČO | 22679138 |
| Datová schránka | 5q328ph |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 321 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 56 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 2 | 377 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 269 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 129 047 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 269 000 Kč |
| Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | 1 | 129 047 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 3 | 398 047 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 310 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 151 425 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 310 000 Kč |
| Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | 1 | 151 425 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední škola gastronomie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 4 | 461 425 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 300 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 300 000 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Střední škola gastronomie | 1 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 5 | 300 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 300 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 300 000 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední škola gastronomie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 4 | 300 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 350 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 350 000 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 4 | 350 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 255 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 2 | 255 000 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 5 | 255 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 37 | 1 121 886 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 665 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 3 | 665 000 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 200 000 Kč |
| Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 5 | 865 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 460 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 3 | 460 000 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 4 | 560 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 57 | 4 704 726 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 144 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 1 | 204 726 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 144 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dance Way klub, z.s. | 2 | 348 726 Kč |