Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

S - STAV s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 22.08.2012
IČO 22796282
Datová schránka kd9ja7e

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit na novinky u S - STAV s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro S - STAV s.r.o.

Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 346 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 2 smlouvy za celkem 72 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Oblasti uzavřených smluv v 2026

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví170 669 123 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ústecký kraj373 652 520 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
S - STAV s.r.o.373 652 520 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 6 smluv za celkem 100 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví499 543 431 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice599 103 102 Kč
Ústecký kraj1909 052 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
S - STAV s.r.o.6100 012 154 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 6 smluv za celkem 131 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví6130 669 223 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice4114 875 544 Kč
Ústecký kraj115 431 628 Kč
Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a.s.1362 050 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
S - STAV s.r.o.6130 669 223 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 3 smlouvy za celkem 28 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví127 465 458 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)196 788 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice227 562 246 Kč
Statutární město Ústí nad Labem1507 936 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
S - STAV s.r.o.328 070 182 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví25 453 523 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice25 453 523 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
S - STAV s.r.o.25 453 523 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví25 907 140 Kč
IT Hardware11 886 265 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace13 335 704 Kč
Statutární město Teplice12 571 436 Kč
Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace11 886 265 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
S - STAV s.r.o.37 793 406 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 5 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 20,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 20,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví32 097 398 Kč
Nábor zaměstnanců10 Kč
Čistící a hygienické služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace31 327 983 Kč
Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace1769 414 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
S - STAV s.r.o.52 097 398 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}