Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.06.2011 |
| IČO | 24123641 |
| Datová schránka | ax33g2u |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 205 smluv za celkem 292 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 5 | 4 235 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 831 270 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 | 571 336 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 | 181 500 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 14 | 5 819 106 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 24 200 000 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 14 130 610 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 6 941 770 Kč |
| Jiná energie | 4 | 6 315 958 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 3 | 181 500 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 30 190 420 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 8 | 13 257 728 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 24 | 8 426 580 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 571 798 Kč |
| Český metrologický institut | 3 | 181 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 74 795 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 41 | 52 702 821 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 3 | 84 518 500 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 12 459 432 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 6 879 433 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 2 339 836 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 162 764 Kč |
| Technické služby | 1 | 71 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 3 | 84 518 500 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 4 | 8 485 074 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 14 | 6 314 194 Kč |
| Technologická agentura ČR | 1 | 4 256 658 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 2 622 775 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 766 871 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 162 764 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 29 | 107 126 837 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 2 622 775 Kč |
| Skanska a.s. | 1 | 2 622 775 Kč |
| SILASFALT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 31 581 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 17 697 778 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 10 | 15 676 088 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 31 581 000 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 4 | 17 654 505 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 12 | 15 891 793 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 2 950 585 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 657 950 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 24 | 68 735 833 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 15 | 5 114 097 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 60 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 15 | 5 114 097 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 285 754 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 60 000 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 19 | 5 459 850 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 37 | 310 242 790 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 17 | 44 424 896 Kč |
| Technické služby | 3 | 6 638 665 Kč |
| Písky a jíly | 6 | 3 902 684 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 8 | 247 745 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 181 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 8 | 32 275 298 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 5 324 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 2 | 3 751 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 828 293 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 11 | 423 116 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 264 446 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 60 000 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 28 | 42 926 153 Kč |
| SILASFALT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 37 | 1 014 495 460 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 13 307 580 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 10 | 10 991 220 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 210 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 819 654 Kč |
| TS a.s. | 1 | 273 460 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 259 182 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 118 580 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 8 | 2 680 876 Kč |
| TS a.s. | 1 | 273 460 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Skanska a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 148 | 77 906 312 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 2 173 946 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 2 165 464 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 2 158 156 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 499 178 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 7 308 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 8 | 2 664 642 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 937 | 28 025 670 620 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 13 | 124 835 347 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 122 | 104 916 912 Kč |
| Dary a dotace | 25 | 83 681 356 Kč |
| Písky a jíly | 12 | 7 329 901 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 2 632 137 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 128 160 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 11 | 674 901 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 552 922 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 180 653 Kč |
| TS a.s. | 2 | 141 812 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 20 | 5 310 585 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 303 | 2 280 801 157 Kč |
| Jiná energie | 73 | 75 791 496 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 98 | 3 104 595 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 136 370 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 136 370 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 1 006 903 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 290 400 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 | 131 660 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 98 994 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skanska Asfalt s.r.o. | 14 | 2 664 327 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 290 400 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |