Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Insastav s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 24.02.2012
IČO 24217930
Datová schránka wg7af4j

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Insastav s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Insastav s.r.o.

Všechny smlouvy: 203 smluv za celkem 820 mil. Kč;

3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 2 smlouvy za celkem 333 604 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Oblasti uzavřených smluv v 2026

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1165 694 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 154593 538 Kč
Městská část Praha 224479 291 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.81 072 829 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 23 smluv za celkem 147 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 4,35 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Právní služby1138 151 401 Kč
Stavebnictví86 417 103 Kč
Školení a kurzy2475 017 Kč
Práce při dokončování budov2352 341 Kč
Realitní služby (poradenství, konzultace)1100 650 Kč
Služby závodních jídelen160 066 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 1511139 813 967 Kč
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace75 808 967 Kč
Městská část Praha 225946 170 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.23146 569 104 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 23 smluv za celkem 127 mil. Kč.
  • Celkem 4,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 4,35 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Právní služby111 502 256 698 Kč
Stavebnictví185 072 744 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 155121 347 721 Kč
Q-Facility a.s.175 428 217 Kč
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace1406 235 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.23127 182 173 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA94 357 657 Kč
Městská část Praha 1581 070 560 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 27 smluv za celkem 212 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Školení a kurzy21113 691 058 Kč
Stavebnictví20102 126 493 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 1510208 900 429 Kč
Q-Facility a.s.142 326 288 Kč
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace31 199 104 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.27212 425 820 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA91 655 180 Kč
Městská část Praha 155671 108 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 31 smluv za celkem 39 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1836 590 321 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis3574 586 Kč
Realitní služby (poradenství, konzultace)2347 570 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 151234 169 814 Kč
Q-Facility a.s.174 012 623 Kč
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace2529 673 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.3138 712 110 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA82 981 090 Kč
Městská část Praha 1591 031 534 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 23 smluv za celkem 115 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1431 235 775 Kč
Realitní služby (poradenství, konzultace)314 698 020 Kč
Práce při dokončování budov213 636 521 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 1510109 530 552 Kč
Q-Facility a.s.125 193 711 Kč
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace1113 108 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.23114 837 372 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA93 023 766 Kč
Městská část Praha 1532 169 946 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 28 smluv za celkem 113 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 3,57 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2058 689 092 Kč
Konstrukční a stavební práce1157 961 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)168 090 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 158105 997 210 Kč
Q-Facility a.s.163 968 507 Kč
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace22 424 464 Kč
Mateřská škola dánského typu, Praha 10, Libkovská 10691157 961 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA168 090 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.28112 616 232 Kč
Městská část Praha 15112 808 148 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA51 160 359 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 19 smluv za celkem 13 mil. Kč.
  • Celkem 5,3 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 5,26 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 5,26 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1512 254 208 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 1568 850 581 Kč
Q-Facility a.s.123 591 891 Kč
PMC FACILITY a.s.172 063 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.1912 514 535 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA62 941 633 Kč
Městská část Praha 157722 321 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 15 smluv za celkem 53 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1236 707 935 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 15648 625 193 Kč
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace54 472 860 Kč
PMC FACILITY a.s.4337 424 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.1553 435 477 Kč
Městská část Praha 154337 424 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 11 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 9,1 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 9,09 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1 2642 893 171 723 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 1571 024 296 Kč
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace2372 472 Kč
PMC FACILITY a.s.2205 603 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Insastav s.r.o.111 602 371 Kč
Městská část Praha 152205 603 Kč



}