Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.07.2012 |
| IČO | 24249955 |
| Datová schránka | tubivv9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 579 smluv za celkem 225 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 6 | 989 753 Kč |
| Zemědělství | 3 | 617 864 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 494 751 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 72 838 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 38 | 14 332 163 Kč |
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 10 | 1 787 179 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 291 707 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 83 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 51 | 16 494 999 Kč |
| AP-AUTO PRAHA s.r.o. | 2 | 1 026 080 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 157 848 Kč |
| ARBOEKO s.r.o. | 1 | 127 353 Kč |
| Ploty Dobrý a Urbánek s.r.o. | 1 | 113 471 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 83 950 Kč |
| Jiří Šejbl | 1 | 78 450 Kč |
| VISKA s.r.o. | 1 | 72 838 Kč |
| Odpady-Janeček s.r.o. | 1 | 69 190 Kč |
| ARAMA CZECH s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 9 883 383 Kč |
| Zemědělství | 31 | 8 916 807 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 574 750 Kč |
| Technické služby | 1 | 462 896 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 367 937 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 352 228 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 210 570 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 136 488 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 123 759 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 114 626 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 96 | 24 969 646 Kč |
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 15 | 3 418 053 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 291 707 Kč |
| ACTON s.r.o. | 1 | 76 230 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 115 | 28 817 515 Kč |
| Bajger s.r.o. | 3 | 809 864 Kč |
| JRM s.r.o. | 1 | 694 001 Kč |
| Instalace CigDus s.r.o. | 2 | 689 376 Kč |
| Stavební firma Žyla s.r.o. | 1 | 392 000 Kč |
| LASTAV 72 spol. s r.o. | 2 | 262 328 Kč |
| MM INSTALACE s.r.o. | 2 | 202 356 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 123 759 Kč |
| MANTARO DEVELOP a.s. | 1 | 119 185 Kč |
| URBANstav s.r.o. | 1 | 97 163 Kč |
| Agro Dabaki s.r.o. | 1 | 89 900 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 76 230 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 10 227 618 Kč |
| Zemědělství | 28 | 8 901 138 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 820 451 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 640 760 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 622 408 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 232 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 000 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 992 660 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 89 | 28 952 586 Kč |
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 2 | 2 633 420 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 993 611 Kč |
| ACTON s.r.o. | 1 | 52 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 94 | 33 632 117 Kč |
| KOHÚT A SPOL. spol. s r.o. | 1 | 1 640 760 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 992 660 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 52 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 16 | 15 221 571 Kč |
| Zemědělství | 28 | 6 261 278 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 4 320 482 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 273 160 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 168 432 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 83 417 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 81 602 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 30 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 113 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 83 | 19 037 056 Kč |
| Správa majetku Praha 14, a.s. | 1 | 1 020 272 Kč |
| Základní škola Generála Janouška, Praha 9 - Černý Most, Dygrýnova 1006/21 | 1 | 168 432 Kč |
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 2 | 86 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 85 | 20 225 760 Kč |
| OFFICE-CENTRUM s.r.o. | 1 | 81 602 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 5 113 Kč |
| Správa majetku Praha 14, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 38 | 5 702 555 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 527 307 Kč |
| Telco | 1 | 674 696 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 619 641 Kč |
| Sociální služby | 3 | 333 300 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 206 441 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 152 460 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 79 | 26 690 383 Kč |
| Správa majetku Praha 14, a.s. | 1 | 674 696 Kč |
| Základní škola Generála Janouška, Praha 9 - Černý Most, Dygrýnova 1006/21 | 1 | 152 460 Kč |
| Mateřská škola Obláček, Praha 9 - Černý Most, Šebelova 874 | 1 | 78 662 Kč |
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 82 | 27 596 201 Kč |
| BigBoard Praha, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 33 | 41 013 381 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 8 762 900 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 218 746 Kč |
| Sociální služby | 2 | 1 000 000 Kč |
| Technické služby | 2 | 179 806 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 165 153 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 54 | 53 928 637 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 54 | 53 928 637 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 23 | 4 252 681 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 23 | 3 644 694 Kč |
| Zemědělství | 20 | 2 021 177 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 075 581 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 69 273 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 30 | 5 240 112 Kč |
| Základní škola Generála Janouška, Praha 9 - Černý Most, Dygrýnova 1006/21 | 1 | 114 882 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 31 | 5 354 994 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahradnické služby | 12 | 857 012 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 10 | 734 557 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 653 400 Kč |
| Zemědělství | 8 | 623 166 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 394 279 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 24 | 3 355 103 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 653 400 Kč |
| Správa majetku Praha 14, a.s. | 1 | 178 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 27 | 4 008 681 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 083 | 815 520 523 Kč |
| Stavebnictví | 1 070 | 315 726 483 Kč |
| Sociální služby | 1 | 16 840 795 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 16 | 2 717 067 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 689 216 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 24 | 21 052 507 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 689 216 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 26 | 21 741 723 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 67 | 204 105 149 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 221 | 122 089 058 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 300 | 41 119 795 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 1 597 200 Kč |
| Technické služby | 2 | 96 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 4 190 109 Kč |
| Městská část Praha 14 | 4 | 1 650 561 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 1 597 200 Kč |
| Městská část Praha-Klánovice | 2 | 96 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Prahy 14 SP, s.r.o. | 9 | 7 533 870 Kč |