Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.11.2010 |
| IČO | 24758809 |
| Datová schránka | pqsvqyf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 165 smluv za celkem 140 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 8 146 057 Kč |
| Odpady | 1 | 397 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 16 | 15 835 643 Kč |
| Městská část Praha 17 | 2 | 2 282 456 Kč |
| ACTON s.r.o. | 2 | 536 533 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 395 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 22 | 19 050 531 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 536 533 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 22 992 298 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 3 106 046 Kč |
| Zemědělství | 3 | 410 186 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 323 025 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 171 328 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 124 872 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 20 | 13 532 439 Kč |
| Městská část Praha 4 | 27 | 11 085 643 Kč |
| Technická univerzita v Liberci | 2 | 4 317 349 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 4 | 410 947 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 54 | 29 346 379 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 20 | 13 532 439 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 28 714 023 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 56 | 19 793 834 Kč |
| Zemědělství | 1 | 139 180 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 15 | 23 267 249 Kč |
| Městská část Praha 4 | 12 | 7 261 013 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 241 556 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 29 | 30 769 819 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 15 | 23 267 249 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 20 388 365 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 144 776 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 4 | 8 676 259 Kč |
| Městská část Praha 4 | 4 | 5 962 515 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 5 | 4 325 624 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 5 | 2 417 306 Kč |
| Nemocnice Na Františku | 2 | 248 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 20 | 21 630 218 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 8 676 259 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 17 693 751 Kč |
| Nábytek | 1 | 287 428 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 184 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 2 | 13 567 974 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 5 | 2 937 758 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 1 475 447 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 184 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 11 | 18 165 987 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 13 567 974 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 15 179 518 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 597 200 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 157 104 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 3 | 13 275 940 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 1 659 062 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 1 597 200 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 401 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 9 | 16 933 822 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 13 275 940 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 19 | 11 640 200 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 517 998 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Petrovice | 1 | 2 057 000 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 1 156 378 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 361 619 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 6 | 3 574 998 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 2 504 423 Kč |
| Zemědělství | 4 | 2 398 852 Kč |
| Práce při dokončování budov | 7 | 950 509 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 11 | 2 933 681 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 2 398 852 Kč |
| Nemocnice Na Františku | 2 | 474 729 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 17 | 5 807 261 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 1 787 062 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 483 733 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 6 | 2 270 794 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 1 | 58 201 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 8 | 2 328 995 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 517 | 705 841 963 Kč |
| Zemědělství | 80 | 28 711 785 Kč |
| Zahradnické služby | 3 | 1 508 312 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 6 | 1 929 390 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 1 | 96 632 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 7 | 2 026 023 Kč |