Soukromá firma. Obecně prospěšná společnost.
| Založeno | 11.02.2011 |
| IČO | 24805807 |
| Datová schránka | v6gswet |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 66 smluv za celkem 47 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 078 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 336 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 4 385 000 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 336 380 Kč |
| Městská část Praha 20 | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 6 | 4 821 380 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 4 801 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 4 701 000 Kč |
| Městská část Praha 20 | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 5 | 4 801 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 3 769 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 3 624 000 Kč |
| Městská část Praha 20 | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 4 | 3 769 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 4 361 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 162 926 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 4 131 000 Kč |
| LRS Chvaly, o.p.s. | 1 | 1 162 926 Kč |
| Městská část Praha 20 | 3 | 230 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 9 | 5 523 926 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 5 861 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 5 711 000 Kč |
| Městská část Praha 20 | 2 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 7 | 5 861 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 3 640 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 3 640 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 3 | 3 640 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 4 248 580 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 4 138 580 Kč |
| Městská část Praha 20 | 2 | 110 000 Kč |
| LRS Chvaly, o.p.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 9 | 4 248 580 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| REPO-RECK spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Radim Holba | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 5 088 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 4 988 090 Kč |
| Městská část Praha 20 | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 6 | 5 088 090 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 2 445 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 865 150 Kč |
| Sociální služby | 1 | 825 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 4 135 370 Kč |
| LRS Chvaly, o.p.s. | 3 | 432 151 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 7 | 4 567 521 Kč |
| REPO-RECK spol. s r. o. | 1 | 209 441 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 169 458 Kč |
| RESI Třeboň spol. s r.o. | 1 | 53 252 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 1 271 374 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 992 200 Kč |
| Sociální služby | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 2 747 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LRS Chvaly, o.p.s. | 6 | 2 747 574 Kč |