Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.02.2011 |
| IČO | 24810746 |
| Datová schránka | tqbyfu5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 27 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 768 350 Kč |
| IT | 2 | 585 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 580 800 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 1 | 295 240 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 290 400 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 187 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COMINT s.r.o. | 5 | 1 353 990 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 6 594 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 600 104 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENDIS, s.p. | 1 | 6 594 500 Kč |
| Národní knihovna České republiky | 2 | 1 600 104 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COMINT s.r.o. | 4 | 8 194 604 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 455 695 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 75 625 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENDIS, s.p. | 1 | 2 352 240 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 1 | 103 455 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 75 625 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COMINT s.r.o. | 3 | 2 531 320 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 260 280 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 1 666 120 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo spravedlnosti | 2 | 2 260 280 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 1 666 120 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COMINT s.r.o. | 4 | 4 089 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 8 | 1 432 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 1 131 350 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 1 | 301 290 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COMINT s.r.o. | 2 | 1 432 640 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 1 131 350 Kč |