Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.04.1996 |
| IČO | 25001451 |
| Datová schránka | 4wv6xfu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 115 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 251 577 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 251 577 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERMOCON s.r.o. | 1 | 251 577 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 555 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 2 555 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERMOCON s.r.o. | 2 | 2 555 616 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 7 641 104 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 7 641 104 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERMOCON s.r.o. | 1 | 7 641 104 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 600 432 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 120 480 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 3 | 6 180 388 Kč |
| Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v. v. i. | 2 | 1 057 481 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 483 043 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERMOCON s.r.o. | 7 | 7 720 912 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 66 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v. v. i. | 1 | 66 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERMOCON s.r.o. | 1 | 66 175 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 16 299 382 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 637 759 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 127 171 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 10 165 294 Kč |
| Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v. v. i. | 2 | 4 749 425 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 3 | 4 149 593 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERMOCON s.r.o. | 7 | 19 064 312 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 28 834 545 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 10 198 628 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 2 | 14 556 663 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 14 277 882 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 10 198 628 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERMOCON s.r.o. | 4 | 39 033 173 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 28 221 455 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 7 120 504 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 4 | 17 957 610 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 13 842 126 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 3 542 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERMOCON s.r.o. | 7 | 35 341 959 Kč |