Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

RENBAU s.r.o. Teplice - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 09.09.1997
IČO 25025317
Datová schránka vgmw76z

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u RENBAU s.r.o. Teplice

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro RENBAU s.r.o. Teplice

Všechny smlouvy: 56 smluv za celkem 91 mil. Kč;

2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice12 927 286 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice12 927 286 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 4 smlouvy za celkem 7 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví26 222 188 Kč
Služby závodních jídelen2325 090 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice26 222 188 Kč
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace2325 090 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice46 547 278 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 7 smluv za celkem 24 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví723 961 043 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice623 894 554 Kč
Katastrální úřad pro Ústecký kraj166 489 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice723 961 043 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 9 smluv za celkem 14 mil. Kč.
  • Celkem 11,1 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 11,11 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví611 487 887 Kč
Konstrukční a stavební práce12 650 506 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice714 138 394 Kč
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace2342 788 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice914 481 182 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 6 smluv za celkem 13 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví613 084 414 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice613 084 414 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice613 084 414 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 1 smlouva za celkem 164 174 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1164 174 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace1164 174 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice1164 174 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 7 smluv za celkem 12 mil. Kč.
  • Celkem 14,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 14,29 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví612 412 241 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice512 014 464 Kč
BOTANICKÁ ZAHRADA TEPLICE příspěvková organizace1397 776 Kč
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice712 412 241 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 5 smluv za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví41 208 444 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice2821 650 Kč
Katastrální úřad pro Ústecký kraj2386 793 Kč
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace186 923 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice51 295 367 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 9 smluv za celkem 6 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 11,11 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví75 278 314 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)1636 449 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Katastrální úřad pro Ústecký kraj33 184 931 Kč
Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 96821 335 291 Kč
Statutární město Teplice1659 576 Kč
Ústecký kraj1611 347 Kč
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace2359 902 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice96 151 047 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 6 smluv za celkem 12 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví611 976 515 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Teplice38 620 357 Kč
Katastrální úřad pro Ústecký kraj22 630 326 Kč
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace1725 832 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RENBAU s.r.o. Teplice611 976 515 Kč



}