Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.12.1997 |
| IČO | 25029479 |
| Datová schránka | ctpuwrz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 32 smluv za celkem 3 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORID LK, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 203 297 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORID LK, spol. s r.o. | 1 | 203 297 Kč |
| Základní škola Třebíč, ul. Týnská 821/8 | 1 | 124 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 000 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 | 78 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 4 | 514 189 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 | 78 892 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 84 700 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 2 | 84 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 94 718 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace | 1 | 94 718 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 72 600 Kč |
| Státní energetická inspekce | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 3 | 227 318 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 102 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 117 533 Kč |
| Město Litoměřice | 1 | 102 456 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 3 | 219 989 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 116 569 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace | 1 | 183 583 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 116 569 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 2 | 300 152 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 267 754 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvková organizace | 4 | 267 754 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 5 | 267 754 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 21 | 1 172 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 67 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 3 | 355 222 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 92 000 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 67 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 5 | 514 322 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 91 | 8 325 509 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 119 377 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 270 627 Kč |
| Liberecký kraj | 2 | 227 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 4 | 498 017 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 270 627 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 119 941 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 224 655 Kč |
| Základní škola Satalice, příspěvková organizace | 1 | 119 941 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALEVIL, s.r.o. | 3 | 344 596 Kč |