Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 02.07.1996 |
| IČO | 25062425 |
| Datová schránka | uiee2r6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 123 smluv za celkem 125 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 3 | 1 564 535 Kč |
| Město Říčany | 1 | 294 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 4 | 1 858 647 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 464 639 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 76 611 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Chodov | 1 | 1 464 639 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 3 | 1 225 702 Kč |
| Domov pro seniory Malešice | 1 | 203 999 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 169 514 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 76 611 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 7 | 3 140 465 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 16 006 277 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 1 559 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 7 | 12 107 386 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 12 | 5 022 105 Kč |
| Domov pro seniory Chodov | 2 | 2 965 238 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace | 4 | 1 185 921 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 25 | 21 280 650 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 759 717 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 167 337 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 138 758 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 11 | 7 568 332 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 3 | 915 938 Kč |
| Domov pro seniory Malešice | 3 | 406 714 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace | 1 | 138 880 Kč |
| Domov pro seniory Chodov | 1 | 101 443 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 19 | 9 131 307 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 36 632 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 36 021 780 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace | 4 | 1 010 352 Kč |
| Domov pro seniory Chodov | 1 | 533 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 6 | 37 566 034 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 801 838 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 104 206 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Chodov | 3 | 1 906 044 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace | 3 | 980 466 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 6 | 2 886 510 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 466 168 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 554 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Chodov | 2 | 1 466 168 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 3 | 946 249 Kč |
| Domov pro seniory Malešice | 1 | 554 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 6 | 2 966 901 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 12 753 991 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 67 603 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 16 | 14 210 183 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 1 405 526 Kč |
| Domov pro seniory Chodov | 3 | 318 840 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace | 2 | 218 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 22 | 16 153 392 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 18 306 077 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 5 | 15 304 778 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 2 361 369 Kč |
| Domov pro seniory Malešice | 2 | 545 078 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace | 2 | 299 248 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 11 | 18 510 473 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 11 569 486 Kč |
| Školení a kurzy | 12 | 896 932 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 8 | 6 684 106 Kč |
| Městská část Praha 9 | 2 | 2 953 232 Kč |
| Domov pro seniory Chodov | 3 | 2 275 646 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 3 | 332 957 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 332 317 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace | 1 | 153 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MACON a.s. | 19 | 12 731 560 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 8 | 6 684 106 Kč |
| Domov pro seniory Chodov | 1 | 883 891 Kč |