Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 15.12.1998 |
| IČO | 25186264 |
| Datová schránka | ehifn53 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 95 smluv za celkem 11 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Pasák a. s. | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 227 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa lesů města Soběslavi, spol. s r.o. | 1 | 227 480 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 0 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Pasák a. s. | 10 | 227 480 Kč |
| Správa lesů města Soběslavi, spol. s r.o. | 1 | 227 480 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 2 | 6 776 000 Kč |
| Správa lesů města Soběslavi, spol. s r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 0 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Pasák a. s. | 13 | 7 018 000 Kč |
| Správa lesů města Soběslavi, spol. s r.o. | 1 | 242 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,87 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 20 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 3 146 000 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 0 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Pasák a. s. | 23 | 3 146 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 92,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 0 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Pasák a. s. | 14 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 93,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 13 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Tábor s.r.o. | 1 | 177 459 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 12 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Pasák a. s. | 15 | 177 459 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Pasák a. s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 377 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 6 | 377 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Pasák a. s. | 6 | 377 703 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 404 | 4 417 414 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa lesů města Soběslavi, spol. s r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Pasák a. s. | 5 | 181 500 Kč |
| Správa lesů města Soběslavi, spol. s r.o. | 1 | 181 500 Kč |