Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.10.1999 |
| IČO | 25237985 |
| Datová schránka | f2dr8sk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 115 smluv za celkem 110 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 934 719 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 365 310 Kč |
| Zemědělství | 2 | 133 584 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 103 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nýřany | 1 | 2 503 846 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 1 403 932 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 133 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAME - AUTO s.r.o. | 13 | 4 041 361 Kč |
| BVB s.r.o. | 10 | 1 403 932 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 7 027 123 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 3 085 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 23 | 10 971 872 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BVB s.r.o. | 23 | 10 971 872 Kč |
| PAME - AUTO s.r.o. | 23 | 10 971 872 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 13 192 758 Kč |
| Finance | 1 | 1 275 939 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 898 873 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 15 367 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAME - AUTO s.r.o. | 16 | 15 367 570 Kč |
| BVB s.r.o. | 14 | 14 468 697 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 5 327 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 5 327 200 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAME - AUTO s.r.o. | 8 | 5 448 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 5 304 041 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 1 331 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 756 819 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 4 348 710 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 1 712 150 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAME - AUTO s.r.o. | 7 | 6 181 860 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 867 033 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 534 577 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 7 401 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAME - AUTO s.r.o. | 7 | 7 401 610 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 7 890 611 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 242 149 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 8 132 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAME - AUTO s.r.o. | 4 | 8 132 760 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 10 707 589 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 889 917 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 11 597 506 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAME - AUTO s.r.o. | 7 | 11 597 506 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 17 798 345 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 8 582 954 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 289 795 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 26 671 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAME - AUTO s.r.o. | 6 | 26 671 093 Kč |