Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 5 podřízených subjektů.
| Založeno | 11.12.1996 |
| IČO | 25261282 |
| Datová schránka | t2rgagz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 3915 smluv za celkem 3 mld. Kč;
97 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 41 | 44 582 469 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 8 923 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 130 | 134 345 099 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 1 | 1 694 000 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 132 | 136 220 599 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,01 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 334 | 304 543 963 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 20 653 412 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 324 223 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 57 635 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 358 | 342 466 377 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 3 | 5 299 840 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 208 364 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 121 000 Kč |
| Město Havlíčkův Brod | 1 | 105 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 365 | 348 201 456 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,02 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 343 | 305 549 190 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 36 394 169 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 2 303 395 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 1 452 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 427 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 120 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 75 142 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 366 | 344 672 946 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 2 | 2 178 000 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace | 1 | 1 427 800 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 242 000 Kč |
| Vzdělávací institut Středočeského kraje-Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků | 1 | 120 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 117 564 Kč |
| Centrum komunitních služeb Pro život | 1 | 40 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 373 | 348 798 310 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 155 | 127 071 873 Kč |
| Zemědělství | 87 | 85 245 203 Kč |
| Stavebnictví | 33 | 65 387 543 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 24 | 37 746 218 Kč |
| Technické služby | 50 | 21 955 004 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 786 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 51 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 383 | 397 702 073 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 2 | 5 324 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 441 713 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 302 500 Kč |
| Městská nemocnice Čáslav | 1 | 200 000 Kč |
| Město Čáslav | 1 | 142 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 390 | 404 113 066 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 4 319 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 238 | 181 400 369 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 30 | 71 398 535 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 48 579 343 Kč |
| Technické služby | 55 | 25 228 698 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 252 453 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 028 496 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 600 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 538 450 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 392 000 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 69 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 347 | 323 642 441 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 4 | 4 840 000 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace | 1 | 1 802 803 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 538 450 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 250 000 Kč |
| Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75 | 1 | 199 650 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 150 000 Kč |
| Výzkumný ústav monitoringu a ochrany půdy, v. v. i. | 1 | 69 696 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 360 | 331 493 040 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 150 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 034 | 3 707 849 604 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 156 | 146 881 879 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 168 | 116 112 876 Kč |
| Technické služby | 42 | 15 786 968 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 15 747 207 Kč |
| Dary a dotace | 16 | 11 362 266 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 84 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 74 655 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 58 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 384 | 297 270 678 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 3 | 1 050 952 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 121 000 Kč |
| Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 74 655 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 58 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 391 | 298 675 284 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 238 | 159 829 530 Kč |
| Stavebnictví | 54 | 50 002 466 Kč |
| Technické služby | 96 | 41 863 394 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 29 | 25 447 412 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 409 040 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 106 188 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 403 | 265 708 982 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 3 | 5 663 950 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 9 | 5 408 079 Kč |
| Město Čáslav | 1 | 135 520 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 119 040 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 110 110 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 106 188 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 421 | 277 448 030 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,31 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 237 | 165 304 658 Kč |
| Stavebnictví | 47 | 46 242 942 Kč |
| Technické služby | 65 | 28 639 658 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 19 | 16 979 353 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 1 455 407 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 5 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 364 | 256 740 562 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 1 455 407 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 285 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 261 118 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 3 | 164 930 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 5 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Středočeský kraj | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 381 | 258 912 018 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,65 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,59 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 259 | 162 475 653 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 99 | 124 664 816 Kč |
| Stavebnictví | 23 | 40 667 326 Kč |
| Technické služby | 69 | 28 640 956 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 286 500 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 242 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 125 719 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 4 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 441 | 352 268 067 Kč |
| Město Vlašim | 1 | 1 487 407 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 1 328 580 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 1 | 792 523 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 286 500 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 251 438 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 242 000 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 1 | 185 172 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 146 507 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 114 776 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 4 500 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| Středočeský kraj | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 462 | 356 922 298 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 185 172 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,39 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 290 | 159 094 131 Kč |
| Stavebnictví | 39 | 44 471 383 Kč |
| Technické služby | 79 | 29 158 919 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 42 | 26 886 986 Kč |
| Úklidové služby | 58 | 13 576 000 Kč |
| Písky a jíly | 6 | 1 210 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 138 122 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 11 | 29 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 422 | 240 138 906 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 13 590 945 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 24 | 5 630 130 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 251 438 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 138 122 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 4 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 456 | 259 754 042 Kč |