Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.12.1997 |
| IČO | 25279548 |
| Datová schránka | wag3u3q |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 113 smluv za celkem 7 mil. Kč;
6,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 311 024 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 3 | 1 645 855 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 1 311 024 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 1 | 1 311 024 Kč |
| Eva Jarošová | 1 | 181 500 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek Tyršova čp. 35 a 36 Náchod | 1 | 153 331 Kč |
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 136 119 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 136 119 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 2 | 136 119 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 37 | 4 962 876 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 184 033 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 227 383 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 217 800 Kč |
| Technické služby | 1 | 189 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 1 184 033 Kč |
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 5 | 634 669 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 62 593 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 2 | 1 246 627 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 3 | 407 286 Kč |
| Jaroslav Rýdl | 1 | 217 800 Kč |
| BALANCED CASH s.r.o. | 1 | 189 486 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek Nerudova 1340 | 1 | 162 043 Kč |
| Společenství vlastníků Provodov 71 | 1 | 65 340 Kč |
| Jiří Eimer | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 273 339 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 76 109 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 4 | 349 448 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 4 | 349 448 Kč |
| Stanislav Pešta | 1 | 273 339 Kč |
| DONAP Česká Skalice s.r.o. | 1 | 76 109 Kč |
| Lelek Jiří | 1 | 0 Kč |
| Aremic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 38 | 6 821 496 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 166 617 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 94 828 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 7 | 261 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 7 | 261 445 Kč |
| DONAP Česká Skalice s.r.o. | 1 | 166 617 Kč |
| Tomáš Káva | 1 | 94 828 Kč |
| Technické služby Náchod s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oldřich Žďárek | 1 | 0 Kč |
| Savaria Česko s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Techem, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| ista Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
57 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 37 | 7 840 800 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 55 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 57 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 250 623 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 5 | 250 623 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 5 | 250 623 Kč |
| DONAP spol. s r.o. | 3 | 250 623 Kč |
| Vladimír Pich | 1 | 0 Kč |
| Jan Vlček | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 109 | 9 718 236 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 544 621 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 256 513 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 207 471 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 67 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 13 | 1 511 476 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 544 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 12 | 1 511 476 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 980 100 Kč |
| Správa budov Náchod, s.r.o. | 1 | 544 621 Kč |
| BYTTHERM spol. s r.o. | 1 | 256 513 Kč |
| DONAP spol. s r.o. | 5 | 207 471 Kč |
| Ladislav Hepnar | 1 | 67 392 Kč |
| Vladimír Luštinec | 1 | 0 Kč |
| Milan Antoš | 1 | 0 Kč |
| Pavel Simon | 1 | 0 Kč |
| VÝTAHY NÁCHOD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ladislav Trejtnar | 1 | 0 Kč |