Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.01.1998 |
| IČO | 25283081 |
| Datová schránka | 8ef5vmx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Revmatologický ústav | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FaRMIS s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 73 181 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FaRMIS s.r.o. | 1 | 73 181 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 215 380 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 215 380 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 2 | 77 440 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FaRMIS s.r.o. | 4 | 292 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FaRMIS s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 10 | 2 178 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 179 685 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 3 | 366 025 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 239 580 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 174 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FaRMIS s.r.o. | 5 | 779 845 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FaRMIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Královéhradecká lékárna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FaRMIS s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FaRMIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 28 | 469 629 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 30 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Blansko | 1 | 469 629 Kč |
| Královéhradecká lékárna a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FaRMIS s.r.o. | 6 | 469 629 Kč |