Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.03.1998 |
| IČO | 25285483 |
| Datová schránka | 9cf2auc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 177 smluv za celkem 155 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 89 453 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 1 | 89 453 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 997 146 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 3 | 424 048 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 61 831 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 1 304 275 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 1 | 178 751 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 60 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 7 | 1 543 580 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 900 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov U Biřičky | 1 | 900 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 1 | 900 492 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 508 870 Kč |
| Nábytek | 1 | 156 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 1 654 070 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 172 425 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 156 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 6 | 1 982 525 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 716 320 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 441 650 Kč |
| Finance | 1 | 411 400 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 326 700 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 299 634 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 1 724 250 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 415 941 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 299 634 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 232 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 14 | 2 672 145 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 9 409 479 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 068 498 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 946 280 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 592 284 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 499 534 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 63 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 30 | 11 778 006 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 499 534 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 31 | 12 277 540 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 6 538 347 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 4 870 127 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 4 558 998 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 31 | 4 134 068 Kč |
| Nábytek | 1 | 239 096 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 30 | 6 976 671 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 563 157 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 31 | 7 539 827 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 38 988 650 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 7 | 1 295 509 Kč |
| Nábytek | 1 | 105 909 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 16 | 40 390 069 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 18 | 40 390 069 Kč |
| MONZAS, a.s. | 1 | 35 695 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 2 055 029 Kč |
| Nábytek | 12 | 1 954 894 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 641 734 Kč |
| Kancelář | 4 | 598 663 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 61 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 31 | 4 758 871 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 491 450 Kč |
| Centrum celoživotního vzdělávání-zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje | 1 | 61 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 33 | 5 311 906 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 91 091 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 77 783 653 Kč |
| Nábytek | 100 | 23 546 092 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 623 307 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 546 088 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 378 480 Kč |
| Kancelář | 2 | 360 592 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 28 | 80 981 226 Kč |
| Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 | 1 | 110 673 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 92 479 Kč |
| Centrum celoživotního vzdělávání-zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje | 1 | 70 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Signal Mont s.r.o. | 31 | 81 254 933 Kč |
| MONZAS, a.s. | 2 | 57 475 000 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 19 360 000 Kč |