Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 19.08.1996 |
| IČO | 25308254 |
| Datová schránka | i7ig4qv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 40 smluv za celkem 23 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 240 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 99 151 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 240 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 99 151 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEAS Nedakonice, a.s. | 3 | 339 151 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 118 339 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 2 | 118 339 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEAS Nedakonice, a.s. | 2 | 118 339 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 57 405 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 57 405 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEAS Nedakonice, a.s. | 3 | 57 405 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 955 672 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 547 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 7 503 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEAS Nedakonice, a.s. | 5 | 7 503 602 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 775 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 61 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 775 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 61 565 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEAS Nedakonice, a.s. | 3 | 836 565 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 82 176 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 82 176 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEAS Nedakonice, a.s. | 1 | 82 176 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 5 100 160 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 620 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 52 060 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 5 100 160 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 620 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 52 060 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEAS Nedakonice, a.s. | 10 | 5 772 220 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 59 | 53 527 034 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 2 271 170 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 73 247 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 60 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 8 184 292 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 226 822 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 73 247 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 60 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEAS Nedakonice, a.s. | 9 | 8 544 740 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 226 822 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 60 379 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 43 | 35 250 960 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 13 | 13 688 084 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 61 | 6 070 392 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 398 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 97 414 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 12 209 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEAS Nedakonice, a.s. | 4 | 109 623 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 36 350 Kč |