Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt.
| Založeno | 28.08.1996 |
| Zaniklo | 01.01.2024 |
| IČO | 25309161 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 211 smluv za celkem 130 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 9 300 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 8 | 1 902 874 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 1 340 499 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 837 551 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 642 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 399 881 Kč |
| Nábytek | 1 | 231 789 Kč |
| IT | 1 | 184 198 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 93 194 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 92 686 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 3 | 9 300 000 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 27 | 5 874 844 Kč |
| Centrum sdílených služeb a školní jídelna Holešov | 1 | 576 850 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 532 400 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 399 881 Kč |
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | 1 | 110 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 92 686 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 11 | 11 011 817 Kč |
| Michal Slavický | 6 | 2 128 653 Kč |
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 4 | 1 340 499 Kč |
| V okno s.r.o. | 1 | 316 079 Kč |
| rpj service s.r.o. | 1 | 274 575 Kč |
| 1 | 271 408 Kč | |
| Filip Vaško | 1 | 231 789 Kč |
| aitelogic s.r.o. | 1 | 184 198 Kč |
| Elkad s.r.o. | 2 | 157 450 Kč |
| JMS Stavební s.r.o. | 1 | 150 343 Kč |
| Topič s.r.o. | 2 | 144 686 Kč |
| HEPO - servis s.r.o. | 1 | 144 668 Kč |
| Radek Pecháček | 1 | 116 644 Kč |
| MONTIM Kutra s.r.o. | 1 | 99 722 Kč |
| FAEX s.r.o. | 1 | 93 194 Kč |
| PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o. | 1 | 79 739 Kč |
| Božena Vyoralová | 1 | 70 604 Kč |
| Dalibor Fuksa | 1 | 70 596 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 29 | 6 619 643 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 4 000 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 11 | 3 738 190 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 244 420 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 163 350 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 69 599 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 67 385 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 64 269 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 32 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 19 | 4 650 408 Kč |
| Město Holešov | 8 | 4 244 420 Kč |
| Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov | 1 | 1 267 200 Kč |
| Centrum sdílených služeb a školní jídelna Holešov | 1 | 361 572 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 1 | 98 102 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 64 269 Kč |
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | 1 | 60 000 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 17 | 6 095 563 Kč |
| Michal Slavický | 6 | 1 707 821 Kč |
| Zkušebna Mydlovary s.r.o. | 2 | 787 241 Kč |
| MONTIM Kutra s.r.o. | 3 | 685 348 Kč |
| V okno s.r.o. | 1 | 621 405 Kč |
| ETMONTA s.r.o. | 1 | 319 110 Kč |
| Jiří Fuksa | 3 | 237 139 Kč |
| LENA NÁBYTEK, s.r.o. | 1 | 129 551 Kč |
| FAEX s.r.o. | 1 | 93 194 Kč |
| JMS Stavební s.r.o. | 1 | 69 599 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 4 780 191 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 171 280 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 990 896 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 592 937 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 514 831 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 41 159 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 19 | 8 576 467 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 399 881 Kč |
| Město Holešov | 2 | 193 559 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 69 510 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTIM Kutra s.r.o. | 2 | 4 049 623 Kč |
| JMS Stavební s.r.o. | 4 | 1 359 831 Kč |
| Auto Viki člen skupiny AUTO UH s.r.o. | 2 | 1 171 280 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 5 | 662 950 Kč |
| Michal Slavický | 2 | 552 301 Kč |
| MANUS Prostějov, spol. s r.o. | 1 | 392 645 Kč |
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 2 | 368 385 Kč |
| V okno s.r.o. | 2 | 303 106 Kč |
| Jiří Fuksa | 3 | 279 084 Kč |
| FAEX s.r.o. | 1 | 100 212 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 4 757 300 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 11 | 3 094 933 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 000 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 000 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 482 790 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 101 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 25 | 6 923 539 Kč |
| Město Holešov | 2 | 5 000 000 Kč |
| Městské kulturní středisko Holešov, příspěvková organizace | 3 | 2 192 520 Kč |
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | 1 | 101 200 Kč |
| Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 7 | 7 293 720 Kč |
| JMS Stavební s.r.o. | 8 | 4 451 133 Kč |
| ZLÍNTERM, spol. s r.o. | 2 | 813 006 Kč |
| Michal Slavický | 4 | 516 075 Kč |
| TH-PROJEKT s.r.o. | 1 | 482 790 Kč |
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 2 | 264 961 Kč |
| SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. | 1 | 233 571 Kč |
| MONTIM Kutra s.r.o. | 4 | 89 407 Kč |
| ANDREA Zlín s.r.o. | 1 | 72 595 Kč |
| Město Holešov | 1 | 0 Kč |
| V okno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 254 | 53 835 998 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 4 069 950 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 000 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 8 | 1 244 727 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 101 200 Kč |
| Finance | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 29 | 4 389 217 Kč |
| Město Holešov | 2 | 4 190 640 Kč |
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | 1 | 101 200 Kč |
| 1. Základní škola Holešov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 4 | 4 291 840 Kč |
| JMS Stavební s.r.o. | 6 | 4 069 950 Kč |
| Marcel Večerka | 3 | 225 480 Kč |
| MONTIM Kutra s.r.o. | 3 | 93 787 Kč |
| Město Holešov | 1 | 0 Kč |
| Pavel Reimer | 1 | 0 Kč |
| V okno s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 1 | 0 Kč |
| A4 Conti s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Josef Fridrich | 1 | 0 Kč |
| CONDATA s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Stanislav Palas | 1 | 0 Kč |
| VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| DOBE - CAR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Michal Slavický | 3 | 0 Kč |
| Lumír Stojan | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 84,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 141 | 25 432 150 Kč |
| Energie | 1 | 19 456 800 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 000 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 365 323 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 19 456 800 Kč |
| Město Holešov | 1 | 3 000 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 365 323 Kč |
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | 1 | 97 750 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 22 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 5 | 22 919 873 Kč |
| Zkušebna Mydlovary s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JMS Stavební s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MONTIM Kutra s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| CONDATA s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Stanislav Palas | 2 | 0 Kč |
| ZLÍNTERM, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| MG Credit, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| 2. Základní škola Holešov | 1 | 0 Kč |
| NovaSphere company s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Michal Slavický | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 52,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 226 | 628 400 000 Kč |
| Energie | 59 | 585 007 340 Kč |
| Stavebnictví | 757 | 300 308 274 Kč |
| Pojišťovací služby | 114 | 21 229 510 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 1 102 100 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 579 590 Kč |
| Zdravotní péče | 86 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 20 949 940 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 8 | 19 327 000 Kč |
| Město Holešov | 3 | 4 579 590 Kč |
| Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov | 1 | 1 102 100 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 2 | 232 540 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| 1. Základní škola Holešov | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 13 | 46 191 170 Kč |
| Miroslava Palasová | 1 | 0 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| JMS Stavební s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |