Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.06.1997 |
| IČO | 25341081 |
| Datová schránka | w6xnn3h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 5 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 58 062 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 94 497 Kč |
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 58 062 Kč |
| Domov u lesa Tavíkovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORES elektronic, s.r.o. | 3 | 152 559 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a kongresové centrum Elektra, p. o. | 1 | 241 932 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 94 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORES elektronic, s.r.o. | 2 | 336 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 2 | 516 731 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 94 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORES elektronic, s.r.o. | 3 | 611 228 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 319 712 Kč |
| IT | 1 | 115 099 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 106 843 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 319 712 Kč |
| Městské lesy Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 115 099 Kč |
| Domov pro seniory Skalice, příspěvková organizace | 1 | 106 843 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 94 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORES elektronic, s.r.o. | 6 | 636 151 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 92 394 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 94 497 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 92 394 Kč |
| Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORES elektronic, s.r.o. | 5 | 186 891 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 186 788 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 94 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 3 | 349 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORES elektronic, s.r.o. | 3 | 349 366 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 353 810 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 70 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 1 353 810 Kč |
| Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích | 1 | 70 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORES elektronic, s.r.o. | 2 | 1 424 006 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 749 495 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 134 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov u lesa Tavíkovice, příspěvková organizace | 2 | 350 195 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORES elektronic, s.r.o. | 2 | 350 195 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 7 987 114 Kč |
| Stavebnictví | 21 | 2 192 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích | 2 | 613 686 Kč |
| Domov u lesa Tavíkovice, příspěvková organizace | 1 | 303 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORES elektronic, s.r.o. | 3 | 917 123 Kč |