Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.07.1997 |
| IČO | 25376021 |
| Datová schránka | pae2vve |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 975 smluv za celkem 709 mil. Kč;
102 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
16,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 5 038 440 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 3 257 511 Kč |
| Odpady | 17 | 1 565 173 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 1 213 473 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 220 220 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 147 581 Kč |
| Technické služby | 2 | 147 141 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 96 679 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 14 041 Kč |
| Zemědělství | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 42 | 10 404 213 Kč |
| Město Kopřivnice | 16 | 4 889 923 Kč |
| Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace | 1 | 352 000 Kč |
| Město Odry | 1 | 229 900 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace | 1 | 14 041 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 1 016 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 0 Kč |
| Správa sportovišť Kopřivnice | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,98 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 10 075 595 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 11 | 2 560 602 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 8 | 1 754 391 Kč |
| Odpady | 12 | 1 556 450 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 008 644 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 976 273 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 726 484 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 193 600 Kč |
| Technické služby | 2 | 133 100 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 9 | 48 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 0 Kč |
| Zemědělství | 4 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kopřivnice | 24 | 10 002 207 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 62 | 9 038 847 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 3 | 1 008 644 Kč |
| Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace | 2 | 606 191 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Správa sportovišť Kopřivnice | 3 | 84 730 Kč |
| Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín | 1 | 71 090 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 48 400 Kč |
| Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace | 1 | 13 329 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 1 016 Kč |
| Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 6 438 701 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 11 | 5 547 577 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 10 | 2 360 129 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 918 824 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 713 360 Kč |
| Zemědělství | 4 | 1 282 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 844 580 Kč |
| Odpady | 15 | 522 621 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 438 516 Kč |
| Právní služby | 1 | 224 963 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 75 020 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 60 768 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 36 | 6 610 216 Kč |
| A-TEC servis s.r.o. | 1 | 3 375 900 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 11 | 2 603 678 Kč |
| SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| ZÁLESÍ a.s. | 1 | 1 713 360 Kč |
| Transcargo Dracar a.s. | 7 | 1 656 381 Kč |
| Ing. Petr Pavlík | 2 | 871 200 Kč |
| NorWit,s.r.o. | 1 | 844 580 Kč |
| Veacom s.r.o. | 1 | 438 516 Kč |
| ARMEX Oil s.r.o. | 2 | 399 300 Kč |
| CONTENUR Česká republika s.r.o. | 1 | 240 064 Kč |
| 1 | 224 963 Kč | |
| Michal Dostál | 1 | 216 560 Kč |
| Václav Motúz | 1 | 205 700 Kč |
| Pavel Žáček | 1 | 205 700 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 181 500 Kč |
| ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. | 1 | 138 226 Kč |
| Ubytovna Eliška s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Dura Automotive Systems CZ, s.r.o. | 1 | 117 370 Kč |
| LIPKA HQ s.r.o. | 1 | 115 996 Kč |
| HM PARTNERS s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| 5D Studio Company s.r.o. | 1 | 75 020 Kč |
| Macháč Motors s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| ASH SYSTÉM, s.r.o. | 1 | 60 768 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Pasz s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Sedláček | 1 | 0 Kč |
| Jakub Jalůvka | 1 | 0 Kč |
| Jaromír Purmenský | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Roman Sýkora | 1 | 0 Kč |
| Michal Jalůvka | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 397 765 385 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 7 321 014 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 6 352 210 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 16 | 6 066 347 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 10 | 2 862 093 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 703 680 Kč |
| Odpady | 7 | 1 234 147 Kč |
| Zemědělství | 4 | 1 138 051 Kč |
| Osobní vozidla | 5 | 705 993 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 662 212 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 484 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 179 080 Kč |
| Technické služby | 5 | 135 970 Kč |
| Kancelář | 1 | 107 482 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 84 700 Kč |
| IT | 1 | 80 552 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kopřivnice | 7 | 399 252 585 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 70 | 35 558 072 Kč |
| Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace | 2 | 808 063 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 484 000 Kč |
| Město Odry | 1 | 179 080 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 2 | 151 607 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace | 1 | 11 139 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 3 303 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,32 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 10 | 11 645 645 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 6 915 173 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 6 357 534 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 825 984 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 11 | 3 068 584 Kč |
| Zemědělství | 6 | 2 389 489 Kč |
| Odpady | 30 | 2 194 948 Kč |
| Paliva a oleje | 5 | 1 387 870 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 1 292 280 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 070 560 Kč |
| Technické služby | 4 | 696 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 235 950 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 166 375 Kč |
| Nábytek | 1 | 70 180 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 7 | 3 226 586 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 2 676 892 Kč |
| Zemědělství | 5 | 2 474 450 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 815 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 8 | 1 775 143 Kč |
| Paliva a oleje | 7 | 1 494 592 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 384 240 Kč |
| Odpady | 14 | 944 296 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 920 830 Kč |
| Technické služby | 4 | 807 070 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 789 722 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 500 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 313 390 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 267 095 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 198 440 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 193 479 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 52 | 16 867 540 Kč |
| Město Kopřivnice | 14 | 2 556 812 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 500 000 Kč |
| Mgr. Lenka Ocásková | 1 | 429 400 Kč |
| Stafon HOME s.r.o. | 1 | 427 300 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 267 095 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 108 638 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 76 230 Kč |
| Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín | 1 | 15 234 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Mateřské školy Kopřivnice okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 27 | 4 380 709 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 2 087 250 Kč |
| Transcargo Dracar a.s. | 9 | 1 968 912 Kč |
| M Security and Cleaning s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 8 | 1 775 143 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 1 467 025 Kč |
| P & L, spol. s r.o. | 2 | 1 384 240 Kč |
| F. 67 s.r.o. | 1 | 715 719 Kč |
| Ing. Petr Pavlík | 1 | 665 500 Kč |
| EG Energie, a.s. | 3 | 600 523 Kč |
| ACETEX s.r.o. | 1 | 561 949 Kč |
| Jaromír Purmenský | 1 | 556 600 Kč |
| Pavla Homolová | 1 | 556 600 Kč |
| Štěpán Stoklasa | 1 | 393 250 Kč |
| Ing. Jarmila Nyczová | 1 | 313 390 Kč |
| Antonín Pindeš | 1 | 302 500 Kč |
| Kaiser servis, spol. s r.o. | 3 | 279 437 Kč |
| ZTS Jindřichův Hradec, s. r. o. | 1 | 198 440 Kč |
| Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace | 2 | 196 020 Kč |
| A-TEC servis s.r.o. | 1 | 193 479 Kč |
| Správa sportovišť Kopřivnice | 2 | 151 250 Kč |
| ARPEX MORAVA s.r.o. | 1 | 94 422 Kč |
| 1 | 85 910 Kč | |
| Kulturní dům Kopřivnice | 1 | 76 230 Kč |
| Veacom s.r.o. | 1 | 74 004 Kč |
| KOVOK kontejnery s.r.o. | 1 | 64 493 Kč |
| Jiří Nevlud | 1 | 64 130 Kč |
| GASTRO Hlucháň, s.r.o. | 1 | 61 637 Kč |
| Autocentrum Lukáš s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 8 785 263 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 6 | 2 983 348 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 2 105 400 Kč |
| Zemědělství | 3 | 1 489 072 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 9 | 1 484 973 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 1 471 303 Kč |
| Paliva a oleje | 5 | 1 027 895 Kč |
| Odpady | 9 | 991 111 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 689 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 484 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 135 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 88 415 Kč |
| IT | 1 | 65 839 Kč |
| Telekomunikační služby | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 43 | 17 776 909 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 2 105 400 Kč |
| Město Kopřivnice | 8 | 2 021 807 Kč |
| APB EUROPE Trade s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 426 000 Kč |
| Město Odry | 1 | 105 144 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 71 000 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 20 328 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 7 744 000 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 23 | 4 822 279 Kč |
| TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s. | 1 | 1 663 750 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 9 | 1 484 973 Kč |
| Transcargo Dracar a.s. | 5 | 1 027 895 Kč |
| EG Energie, a.s. | 4 | 756 250 Kč |
| AUTOKLEVER spol. s r.o. | 1 | 689 000 Kč |
| LIPKA HQ s.r.o. | 1 | 563 348 Kč |
| UnionOcel, s.r.o. | 2 | 496 463 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| ProjekCZE s.r.o. | 1 | 399 663 Kč |
| KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o. | 1 | 363 000 Kč |
| CHALUPA A SYN, s.r.o. | 1 | 307 393 Kč |
| Jaromír Purmenský | 1 | 266 200 Kč |
| Pavla Homolová | 1 | 266 200 Kč |
| REX, s.r.o. | 1 | 245 727 Kč |
| Pneuservis Holub s.r.o. | 1 | 232 320 Kč |
| Město Štramberk | 2 | 170 775 Kč |
| MORAVAN Mléčná farma a.s. | 1 | 136 730 Kč |
| Milan Přadka | 1 | 135 000 Kč |
| Kamil Mrva Architects & Bartoloměj, s.r.o. | 1 | 105 270 Kč |
| Veacom s.r.o. | 1 | 88 415 Kč |
| brücknerprojekt s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| ASG solutions SE | 1 | 65 839 Kč |
| Marada Wind Power s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Božena Bőhmová | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
57 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 16 022 847 Kč |
| Odpady | 102 | 7 793 973 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 5 563 580 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 563 580 Kč |
| Paliva a oleje | 15 | 3 314 795 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 995 476 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 11 | 2 254 036 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 2 157 637 Kč |
| Zemědělství | 6 | 1 747 936 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 925 082 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 674 478 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 444 186 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 405 350 Kč |
| Technické služby | 2 | 243 331 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 172 486 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 138 604 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 136 988 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 79 860 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 62 920 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 39 386 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 160 | 42 213 917 Kč |
| Město Kopřivnice | 12 | 7 873 095 Kč |
| Belfords Group s.r.o. | 1 | 1 041 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 674 478 Kč |
| Jakub Ocásek | 2 | 372 623 Kč |
| HEALTHCARE INSTITUTE o.p.s. | 1 | 124 000 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 114 255 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace | 1 | 102 699 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 72 600 Kč |
| Olympia design hotel 2008, s.r.o. | 1 | 64 844 Kč |
| Ing. Rostislav Mika | 1 | 64 844 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 39 386 Kč |
| 3E PROJEKT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Eduard Petráš | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Mateřské školy Kopřivnice okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Václav Varaďa | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 2 | 8 856 543 Kč |
| Paliva a oleje | 12 | 2 834 909 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 11 | 2 011 628 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 1 894 368 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 202 740 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 010 303 Kč |
| Zemědělství | 4 | 701 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 666 831 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 639 364 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 616 737 Kč |
| Odpady | 2 | 566 704 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 484 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 193 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 171 956 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 92 100 Kč |
| IT Hardware | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 51 | 11 866 551 Kč |
| Město Kopřivnice | 10 | 10 107 154 Kč |
| Lenka Křenková | 1 | 273 623 Kč |
| Smailwash s.r.o. v likvidaci | 1 | 217 800 Kč |
| IVAN VISKUPIČ | 1 | 104 544 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřské školy Kopřivnice okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 15 | 10 703 122 Kč |
| TRANSCARGO s.r.o. | 14 | 3 262 039 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 11 | 2 011 628 Kč |
| ZTS Jindřichův Hradec, s. r. o. | 2 | 1 396 340 Kč |
| PAS Zábřeh na Moravě a. s. | 1 | 666 831 Kč |
| brücknerprojekt s.r.o. | 1 | 616 737 Kč |
| A-TEC servis s.r.o. | 1 | 566 704 Kč |
| CSAO, spol. s r.o. | 2 | 484 000 Kč |
| Sanace a vysoušení staveb s.r.o. | 1 | 395 066 Kč |
| Jaromír Purmenský | 2 | 350 900 Kč |
| Pavla Homolová | 2 | 350 900 Kč |
| Amifox STAVBY s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| IMOS holding, a.s. | 1 | 240 790 Kč |
| GABEN, spol. s r. o. | 1 | 212 234 Kč |
| EURO Sol s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Urbania, s.r.o. | 1 | 171 956 Kč |
| Město Kopřivnice | 2 | 121 000 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 111 320 Kč |
| Milan Oczadly | 1 | 100 000 Kč |
| VIPA CZ s.r.o. | 1 | 91 770 Kč |
| Ing. Pavel Suchoň | 1 | 64 374 Kč |
| Michaela Kurcová | 1 | 60 500 Kč |
| AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Jakub Ocásek | 1 | 47 462 Kč |
| innogy Energo, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 10 683 092 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 8 | 6 024 292 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 3 267 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 15 | 2 329 932 Kč |
| Paliva a oleje | 11 | 1 923 295 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 815 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 545 715 Kč |
| Technické služby | 1 | 1 439 900 Kč |
| Zemědělství | 7 | 1 231 889 Kč |
| Odpady | 4 | 1 037 500 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 1 024 265 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 636 033 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 544 500 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 436 725 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 423 500 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 298 658 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 270 754 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 164 755 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 110 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 60 | 27 978 933 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 3 267 000 Kč |
| Město Kopřivnice | 15 | 3 012 312 Kč |
| Irena Veselá | 1 | 374 400 Kč |
| Oldřich Rys | 1 | 338 800 Kč |
| Kaufland Česká republika v.o.s. | 1 | 298 658 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 164 755 Kč |
| Jana Bochenská | 1 | 153 065 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace | 1 | 130 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 110 000 Kč |
| Bubble Transport s.r.o. | 1 | 107 085 Kč |
| Rax plus s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| Amifox STAVBY s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Daniel Badura | 1 | 79 134 Kč |
| Daniel Mach | 1 | 67 155 Kč |
| Radim Olejník | 1 | 67 155 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 66 655 Kč |
| TOTEC s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| BARVÍK - Pozemní stavby s.r.o. | 1 | 52 381 Kč |