Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.11.1997 |
| IČO | 25384589 |
| Datová schránka | s4ie8k3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 7 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 2 432 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 7 284 200 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 3 325 080 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kasea CZ, s.r.o. | 6 | 10 609 280 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 2 894 925 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 195 485 Kč |
| Dary a dotace | 1 | - 28 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 2 677 125 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 1 | 195 485 Kč |
| Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Mohelnice | 1 | 60 500 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | - 28 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kasea CZ, s.r.o. | 5 | 3 122 395 Kč |
| Inove s.r.o. | 1 | 195 485 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smlouvy o spolupráci | 11 | 1 973 700 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 243 365 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 500 000 Kč |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 2 | 214 333 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kasea CZ, s.r.o. | 5 | 714 333 Kč |
| Inove s.r.o. | 2 | 214 333 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESPONO, a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kasea CZ, s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 362 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Letovice, příspěvková organizace | 2 | 362 106 Kč |
| RESPONO, a.s. | 2 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kasea CZ, s.r.o. | 4 | 507 306 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní nemocnice Trutnov a.s. | 2 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kasea CZ, s.r.o. | 2 | 72 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 73 | 51 855 577 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kasea CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |