Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.01.1998 |
| IČO | 25390686 |
| Datová schránka | qhvmu4w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 126 smluv za celkem 458 mil. Kč;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 17 847 524 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 8 991 631 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 513 840 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 2 030 501 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 9 | 32 383 496 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MINFAR, spol. s r.o. | 9 | 32 383 496 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 14 893 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 14 893 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MINFAR, spol. s r.o. | 1 | 14 893 890 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 166 376 089 Kč |
| Úklidové služby | 4 | 19 956 264 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 13 | 18 530 145 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 94 017 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 15 | 37 557 335 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 19 272 190 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 883 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MINFAR, spol. s r.o. | 21 | 57 712 825 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 10 | 24 801 830 Kč |
| Úklidové služby | 11 | 13 877 369 Kč |
| Dary a dotace | 14 | 3 204 564 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 10 | 24 801 830 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 18 218 123 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MINFAR, spol. s r.o. | 26 | 43 019 953 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 815 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 15 | 31 712 019 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 17 583 720 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 15 | 16 950 479 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MINFAR, spol. s r.o. | 17 | 34 534 199 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 10 987 647 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 3 700 241 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 3 233 713 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 687 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 17 677 362 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 3 700 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MINFAR, spol. s r.o. | 13 | 21 377 602 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 6 | 63 680 183 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 13 952 534 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 1 914 220 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 83 369 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 68 294 545 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 13 952 534 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MINFAR, spol. s r.o. | 15 | 82 247 080 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 5 | 49 590 035 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 15 902 395 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 447 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 43 031 109 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 15 902 395 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 11 065 417 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MINFAR, spol. s r.o. | 12 | 69 998 921 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 341 | 947 422 437 Kč |
| Konzultace a poradenství | 22 | 123 331 912 Kč |
| Úklidové služby | 4 | 59 650 531 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 32 | 35 614 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 73 696 501 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 659 571 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 75 746 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MINFAR, spol. s r.o. | 10 | 74 431 818 Kč |