Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.01.2000 |
| IČO | 25412825 |
| Datová schránka | gkukwwd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 5 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 183 884 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alpamare cz spol. s r.o. | 2 | 183 884 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 296 399 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alpamare cz spol. s r.o. | 2 | 296 399 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 86 152 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alpamare cz spol. s r.o. | 3 | 86 152 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 454 853 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 91 718 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 546 571 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alpamare cz spol. s r.o. | 5 | 546 571 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 314 917 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pelhřimov | 1 | 314 917 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 227 279 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alpamare cz spol. s r.o. | 9 | 542 196 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 571 462 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 41 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodárenská společnost Táborsko s.r.o. | 2 | 731 082 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 730 901 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 253 065 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 150 620 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alpamare cz spol. s r.o. | 7 | 1 865 667 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 189 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 189 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alpamare cz spol. s r.o. | 2 | 189 065 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 79 | 10 721 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 1 | 374 858 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 225 826 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alpamare cz spol. s r.o. | 3 | 600 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 240 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alpamare cz spol. s r.o. | 2 | 240 000 Kč |