Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.08.2001 |
| IČO | 25433971 |
| Datová schránka | yjivucv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 71 smluv za celkem 22 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 465 825 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 151 317 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 617 141 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 4 | 617 141 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 032 352 Kč |
| Finance | 1 | 478 987 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 421 912 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 283 723 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 166 662 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 144 111 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 131 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DPOV, a.s. | 2 | 9 680 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 1 980 963 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 231 473 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 131 965 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 120 879 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 94 174 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 14 | 12 239 454 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 21 | 3 237 089 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 747 422 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 363 018 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 334 863 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 69 195 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 9 | 1 525 873 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 550 192 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 180 502 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 119 790 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 14 | 2 436 857 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 415 485 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 302 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 230 793 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 780 527 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 302 500 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 230 793 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 5 | 1 374 320 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 21 | 1 363 501 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 571 039 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 535 442 Kč |
| Zemědělství | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 564 441 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 364 773 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 243 817 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 127 050 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 7 | 1 360 581 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 810 085 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 350 668 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 185 780 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 917 423 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 350 668 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 78 442 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 7 | 1 407 033 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 51 | 6 558 347 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 102 714 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 102 714 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 90 933 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 4 | 254 147 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 21 | 8 515 748 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 117 637 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 180 000 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 141 773 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 117 637 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 3 | 439 411 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 119 669 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 107 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 119 669 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 107 463 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 4 | 287 632 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 91 | 19 995 517 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 728 638 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 386 100 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 10 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DPOV, a.s. | 1 | 728 638 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 386 100 Kč |
| ZOO Dvůr Králové a.s. | 1 | 273 460 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 192 633 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 10 736 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHVALIS s.r.o. | 8 | 1 591 567 Kč |