Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

URC Systems, spol. s r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.

Založeno 11.12.1998
IČO 25547526
Datová schránka uw89eqi

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u URC Systems, spol. s r.o. Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro URC Systems, spol. s r.o.

Všechny smlouvy: 311 smluv za celkem 3 mld. Kč;

3 smlouvy mají zásadní nedostatek;

5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 9 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 22,2 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 9 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 22,2 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 22,22 % z celkového počtu.

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo vnitra41 633 500 Kč
Vojenský výzkumný ústav, s. p.41 234 776 Kč
Krajské ředitelství policie Pardubického kraje183 006 Kč
Vojenský technický ústav, s.p.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.102 951 282 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 30 smluv za celkem 77 mil. Kč.
  • Celkem 10,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 30 smluv za celkem 77 mil. Kč.
  • Celkem 10,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 10,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT16212 612 537 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba1926 327 689 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)3926 306 965 Kč
IT Hardware169 988 635 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis136 695 429 Kč
Jiná energie5512 013 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)5467 904 Kč
Smlouvy o spolupráci170 180 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo vnitra664 195 940 Kč
Vojenský výzkumný ústav, s. p.187 163 333 Kč
Vojenský technický ústav, s.p.24 791 748 Kč
Ministerstvo obrany2511 120 Kč
Krajské ředitelství policie Pardubického kraje1221 067 Kč
Vysoké učení technické v Brně170 180 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.3076 953 387 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 26 smluv za celkem 45 mil. Kč.
  • Celkem 3,8 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 26 smluv za celkem 45 mil. Kč.
  • Celkem 3,8 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 3,85 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)1086 250 877 013 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis285309 034 153 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo obrany838 403 381 Kč
Vojenský výzkumný ústav, s. p.166 132 660 Kč
Ministerstvo vnitra20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.2644 536 040 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 34 smluv za celkem 71 mil. Kč.
  • Celkem 2,9 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 34 smluv za celkem 71 mil. Kč.
  • Celkem 2,9 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 2,94 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Jiná energie11611 836 408 Kč
Stroje a zařízení210 057 833 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis164 760 791 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)53 559 625 Kč
IT Hardware12 896 001 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba11 328 988 Kč
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby1407 189 Kč
IT1223 291 Kč
Potraviny1103 731 Kč
Věda, výzkum a vzdělávání10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo vnitra746 107 511 Kč
Vojenský technický ústav, s.p.211 268 241 Kč
Ministerstvo obrany98 331 005 Kč
Vojenský výzkumný ústav, s. p.155 028 528 Kč
Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje1118 580 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.3470 853 865 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 28 smluv za celkem 205 mil. Kč.
  • Celkem 7,1 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 28 smluv za celkem 205 mil. Kč.
  • Celkem 7,1 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 7,14 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)5167 203 850 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1722 833 045 Kč
IT Software (krabicový SW, licence, …)16 260 346 Kč
Dary a dotace15 671 213 Kč
Potraviny11 716 627 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1565 070 Kč
IT1338 800 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo obrany10107 941 413 Kč
Ministerstvo vnitra588 194 230 Kč
Vojenský výzkumný ústav, s. p.128 114 509 Kč
Český telekomunikační úřad1338 800 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.28204 588 952 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 37 smluv za celkem 287 mil. Kč.
  • Celkem 18,9 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 37 smluv za celkem 287 mil. Kč.
  • Celkem 18,9 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 7 smluv bez uvedené ceny. Tj. 18,92 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Osobní vozidla1126 067 315 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)682 201 935 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1851 557 510 Kč
Potraviny5347 563 077 Kč
Dary a dotace220 502 644 Kč
Průmyslové stroje15 685 000 Kč
Zdravotní péče160 500 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)20 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo vnitra4136 462 093 Kč
Ministerstvo obrany10124 017 416 Kč
Technologická agentura ČR115 792 865 Kč
Vojenský výzkumný ústav, s. p.2010 554 181 Kč
Vojenská nemocnice Brno160 500 Kč
URC Systems, spol. s r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.37286 887 056 Kč
Ministerstvo obrany10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 30 smluv za celkem 762 mil. Kč.
  • Celkem 16,7 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 32 smluv za celkem 762 mil. Kč.
  • Celkem 15,6 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 5 smluv bez uvedené ceny. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)3746 093 373 Kč
Dary a dotace17 482 807 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis124 912 670 Kč
Konzultace a poradenství11 815 000 Kč
Opravy, údržba a počítačové sítě3785 641 Kč
Knihy, časopisy, literatura16 000 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)10 Kč
Právní služby10 Kč
Věda, výzkum a vzdělávání10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenský výzkumný ústav, s. p.15722 000 096 Kč
Ministerstvo obrany630 601 582 Kč
Ministerstvo vnitra47 482 807 Kč
Vysoké učení technické v Brně11 815 000 Kč
Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje2177 266 Kč
Česká agentura pro standardizaci16 000 Kč
České vysoké učení technické v Praze10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.30762 082 750 Kč
SEFOR Solutions, s.r.o.27 482 807 Kč
DYNAVIX a.s.27 482 807 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 27 smluv za celkem 793 mil. Kč.
  • Celkem 7,4 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 27 smluv za celkem 793 mil. Kč.
  • Celkem 7,4 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 7,41 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 3,70 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)5784 728 314 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis43 454 559 Kč
IT Software (krabicový SW, licence, …)2802 180 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1796 180 Kč
Stavebnictví3763 607 Kč
Konzultace a poradenství3555 644 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla1209 088 Kč
Věda, výzkum a vzdělávání1139 392 Kč
Osobní vozidla188 490 Kč
Opravy, údržba a počítačové sítě263 423 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenský výzkumný ústav, s. p.9772 744 430 Kč
Ministerstvo obrany515 343 272 Kč
Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje72 421 709 Kč
Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje12 412 559 Kč
Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje1242 000 Kč
Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje2134 593 Kč
Česká agentura pro standardizaci16 000 Kč
Ministerstvo vnitra10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.27793 304 561 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 41 smluv za celkem 241 mil. Kč.
  • Celkem 4,9 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 41 smluv za celkem 241 mil. Kč.
  • Celkem 4,9 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 4,88 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 7,32 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 2,44 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)3162 798 832 Kč
Dary a dotace165 073 000 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis43 396 612 Kč
IT12 418 064 Kč
Osobní vozidla61 775 060 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)2876 133 Kč
IT Software (krabicový SW, licence, …)2713 900 Kč
Opravy, údržba a počítačové sítě1504 910 Kč
Mobily, smart zařízení2428 249 Kč
Poštovní a kurýrní služby1298 623 Kč
Konzultace a poradenství1179 685 Kč
IT Hardware2107 847 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.41241 494 977 Kč
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 30 smluv za celkem 248 mil. Kč.
  • Celkem 16,7 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy má zásadní nedostatek a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 30 smluv za celkem 248 mil. Kč.
  • Celkem 16,7 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy má zásadní nedostatek a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 5 smluv bez uvedené ceny. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 3,33 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy se zásadními nedostatky. Tj. 6,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1 063660 497 422 Kč
IT Software (krabicový SW, licence, …)131202 285 060 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)2111 999 998 Kč
Konzultace a poradenství13267 017 930 Kč
Dary a dotace156 900 000 Kč
IT148 844 000 Kč
Opravy, údržba a počítačové sítě15735 203 331 Kč
Osobní vozidla312 690 103 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba47 446 909 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis11 950 000 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)7834 900 Kč
Doprava a poštovní služby1818 299 Kč
Stroje a zařízení1356 950 Kč
IT Hardware165 631 Kč
Administrativní služby, stravenky10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
URC Systems, spol. s r.o.30247 899 302 Kč



}