Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.01.1999 |
| IČO | 25551337 |
| Datová schránka | 9r5w23w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 101 smluv za celkem 958 mil. Kč;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 15 505 362 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 15 505 362 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA, spol. s r.o. | 5 | 15 655 362 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 8 706 628 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 8 706 628 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA, spol. s r.o. | 3 | 8 706 628 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 408 711 277 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 82 380 131 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 495 377 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA, spol. s r.o. | 8 | 495 377 712 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 408 711 277 Kč |
| PDC SIMOST s.r.o. | 2 | 54 280 842 Kč |
| SUPER-KRETE CZECH s.r.o. | 1 | 34 578 170 Kč |
| REPONT s.r.o. | 1 | 34 578 170 Kč |
| SATO spol. s r. o. | 1 | 19 702 672 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 102 593 335 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 49 480 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské služby, a.s. | 1 | 96 800 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 55 274 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA, spol. s r.o. | 13 | 152 074 080 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 1 | 96 800 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 59 534 327 Kč |
| Odpady | 1 | 291 852 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 59 826 179 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA, spol. s r.o. | 13 | 59 826 179 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 69 124 444 Kč |
| IT | 1 | 284 035 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 176 418 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 19 | 68 272 648 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 1 312 249 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA, spol. s r.o. | 20 | 69 584 897 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 46 132 824 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 7 | 22 323 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 14 | 68 455 872 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA, spol. s r.o. | 14 | 68 455 872 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 12 | 2 045 209 518 Kč |
| Pojišťovací služby | 11 | 513 483 547 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 37 153 572 Kč |
| IT | 6 | 7 162 618 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 42 662 259 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 1 521 669 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA, spol. s r.o. | 12 | 44 183 928 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 42 033 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 42 033 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA, spol. s r.o. | 10 | 42 033 336 Kč |