Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.07.1999 |
| IČO | 25568752 |
| Datová schránka | 867d3ui |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 70 smluv za celkem 91 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 12 100 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 016 400 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 12 100 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 4 | 1 174 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 6 | 13 274 840 Kč |
| LOKO TRANS Media s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 10 923 210 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 053 040 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 647 350 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 390 936 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 225 120 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 10 680 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 2 000 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 6 | 1 115 680 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 390 936 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 53 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 12 | 14 239 656 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 9 680 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 4 280 098 Kč |
| Právní služby | 2 | 2 986 402 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 000 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 449 173 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 409 592 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 96 258 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 9 680 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 4 | 7 715 673 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 000 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 3 | 409 592 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 96 258 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 14 | 18 901 523 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 8 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 168 900 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 230 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 176 418 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 8 000 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 3 000 000 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 4 | 315 568 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 230 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 10 | 11 605 568 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 61 | 12 567 960 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 201 624 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 70 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 3 | 271 624 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 4 000 000 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 61 710 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 4 061 710 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 4 | 4 061 710 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 158 | 542 438 516 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 69 575 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 61 710 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 6 061 712 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 69 575 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 5 | 6 131 287 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 37 | 20 049 700 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 000 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 72 358 Kč |
| Odpady | 25 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 3 000 000 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 72 358 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 6 | 3 157 058 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 9 000 000 Kč |
| Zdravotnictví | 61 | 5 047 665 Kč |
| Ostraha objektů | 85 | 1 481 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 8 000 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 000 000 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 72 358 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 5 | 9 072 358 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 8 000 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 8 000 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Zlín, a. s. | 3 | 8 000 000 Kč |