Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 20.12.1999 |
| IČO | 25585380 |
| Datová schránka | pfsf5gi |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 48 smluv za celkem 6 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Na Úvoze Ivančice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 1 | 87 498 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTZ Holding, a.s. | 1 | 87 498 Kč |
| Mateřská škola Na Úvoze Ivančice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 1 | 87 498 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kamerové systémy | 1 | 218 444 Kč |
| IT Hardware | 1 | 124 456 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 14 188 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 218 444 Kč |
| Domov pro seniory Podpěrova, příspěvková organizace | 1 | 124 456 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 14 188 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTZ Holding, a.s. | 3 | 357 087 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 10 | 1 206 283 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 499 252 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 395 074 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 91 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 6 | 864 935 Kč |
| Základní umělecká škola a středisko volného času Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 104 682 Kč |
| Město Moravský Krumlov | 1 | 91 720 Kč |
| Školní jídelna Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 86 179 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 29 391 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTZ Holding, a.s. | 10 | 1 176 907 Kč |
| Školní jídelna Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 86 179 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 677 798 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 220 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 159 612 Kč |
| Kancelář | 1 | 144 373 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 144 086 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 2 | 897 798 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 3 | 303 698 Kč |
| Základní umělecká škola a středisko volného času Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 144 373 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 12 852 Kč |
| Město Moravský Krumlov | 3 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTZ Holding, a.s. | 14 | 1 358 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 106 118 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 95 494 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 1 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTZ Holding, a.s. | 3 | 202 912 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 64 | 5 072 568 Kč |
| Kancelář | 10 | 1 299 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 80 394 Kč |
| Moravský zemský archiv v Brně | 1 | 76 376 Kč |
| Školní jídelna Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTZ Holding, a.s. | 3 | 156 770 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kamerové systémy | 10 | 2 053 127 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 375 259 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 197 737 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 87 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 43 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 3 | 455 211 Kč |
| Moravský zemský archiv v Brně | 2 | 117 785 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, příspěvková organizace | 1 | 87 131 Kč |
| Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 87 000 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 43 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTZ Holding, a.s. | 9 | 790 127 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 46 | 6 578 265 Kč |
| Ostraha objektů | 10 | 84 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 2 | 189 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTZ Holding, a.s. | 2 | 189 684 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 46 | 5 808 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Zastávka, příspěvková organizace | 1 | 1 134 737 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTZ Holding, a.s. | 1 | 1 134 737 Kč |