Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.01.2000 |
| IČO | 25585444 |
| Datová schránka | 42snipm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 17 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 629 928 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 2 373 494 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 156 434 Kč |
| Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTENERGO BRNO s.r.o. | 3 | 2 629 928 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 170 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 2 170 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTENERGO BRNO s.r.o. | 1 | 2 170 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTENERGO BRNO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 886 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 1 886 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTENERGO BRNO s.r.o. | 1 | 1 886 328 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 295 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 1 295 127 Kč |
| CENTRUM HYDRAULICKÉHO VÝZKUMU spol. s r.o. | 2 | 207 553 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTENERGO BRNO s.r.o. | 3 | 1 502 679 Kč |
| CENTRUM HYDRAULICKÉHO VÝZKUMU spol. s r.o. | 2 | 207 553 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 13 651 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOM PRAHA s.p. | 1 | 3 484 800 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 2 395 961 Kč |
| Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 203 849 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTENERGO BRNO s.r.o. | 3 | 6 084 610 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 31 | 42 243 609 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 126 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 2 124 226 Kč |
| Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i. | 2 | 608 849 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTENERGO BRNO s.r.o. | 3 | 2 733 075 Kč |