Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.01.2000 |
| IČO | 25588176 |
| Datová schránka | ezbba8p |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 139 smluv za celkem 2 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 152 506 856 Kč |
| Energie | 1 | 169 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 149 810 355 Kč |
| Statutární město Brno | 7 | 114 104 987 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 4 383 687 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 223 385 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 15 | 268 522 414 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 124 571 356 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 7 | 61 918 007 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 44 446 736 Kč |
| Město Ivančice | 2 | 39 407 673 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 21 987 520 Kč |
| Město Hustopeče | 5 | 1 128 099 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 2 | 130 057 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 21 | 169 018 092 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 108 231 139 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 615 773 Kč |
| Kancelář | 1 | 15 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hustopeče | 3 | 41 561 954 Kč |
| Statutární město Brno | 12 | 37 748 803 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 17 899 808 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 9 804 686 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 2 009 506 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 19 | 109 024 757 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 205 200 460 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 96 812 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 7 | 88 394 414 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 4 | 53 158 982 Kč |
| Město Hustopeče | 4 | 45 636 692 Kč |
| 1 | 18 107 184 Kč | |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 19 | 205 297 272 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 168 227 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 6 | 125 117 649 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 42 415 341 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 2 | 694 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 11 | 168 227 162 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 123 097 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 8 | 123 097 902 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 9 | 123 097 902 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 157 551 927 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 7 | 157 551 927 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 7 | 157 551 927 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 325 832 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 6 | 165 960 241 Kč |
| Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace | 3 | 144 212 312 Kč |
| Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace | 3 | 15 659 908 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 12 | 325 832 460 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 161 014 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 11 | 154 532 451 Kč |
| Hvězdárna a planetárium Brno, příspěvková organizace | 5 | 6 481 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 16 | 161 014 336 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 62 423 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 6 | 59 482 383 Kč |
| Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace | 2 | 2 865 243 Kč |
| Základní škola Brno, Sekaninova, příspěvková organizace | 1 | 90 150 Kč |
| VYTEZA, s.r.o. | 1 | 75 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. | 10 | 62 513 213 Kč |