Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 13.04.2000 |
| IČO | 25597639 |
| Datová schránka | jtg4g56 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 58 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 946 572 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nový Jičín | 2 | 2 946 572 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY SR group s.r.o. | 2 | 2 946 572 Kč |
| STAVEX BV s.r.o. | 3 | 2 946 572 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 18 925 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nový Jičín | 1 | 18 827 600 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 98 113 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX BV s.r.o. | 3 | 18 925 713 Kč |
| STAVBY SR group s.r.o. | 1 | 18 827 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 280 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 925 359 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 1 | 355 551 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX BV s.r.o. | 2 | 1 280 910 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 850 081 Kč |
| Sociální péče | 1 | 90 951 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 473 624 Kč |
| Město Břeclav | 3 | 339 709 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 2 | 266 743 Kč |
| Domov seniorů Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 90 951 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX BV s.r.o. | 7 | 1 171 027 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 4 439 607 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 3 779 881 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 234 722 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 221 430 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 103 888 Kč |
| Město Moravský Krumlov | 1 | 99 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX BV s.r.o. | 6 | 4 439 607 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 18 843 080 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 17 869 846 Kč |
| Město Kyjov | 2 | 973 234 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX BV s.r.o. | 5 | 18 843 080 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 479 722 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 241 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 1 479 722 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 241 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX BV s.r.o. | 2 | 1 721 110 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 412 247 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Břeclav | 2 | 3 503 471 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 1 908 776 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX BV s.r.o. | 5 | 5 412 247 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 2 512 398 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 123 821 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Břeclav | 8 | 2 244 705 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 585 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX BV s.r.o. | 10 | 2 830 607 Kč |