Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.01.1998 |
| IČO | 25636332 |
| Datová schránka | 5wyabqj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 460 smluv za celkem 1 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
33 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 8 811 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 7 | 14 795 792 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 2 | 7 766 683 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 9 | 22 562 475 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 57 | 58 919 078 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 610 122 Kč |
| Zemědělství | 1 | 80 193 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 54 | 58 095 549 Kč |
| Obec Krnsko | 1 | 5 718 609 Kč |
| Obec Písková Lhota | 1 | 4 083 101 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 4 | 1 670 523 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 886 740 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 436 782 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 176 507 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 65 | 71 067 810 Kč |
| Obec Písková Lhota | 1 | 4 083 101 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,93 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 47 | 97 257 133 Kč |
| Konzultace a poradenství | 35 | 7 396 975 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 6 726 566 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 572 596 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 302 500 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 148 164 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 46 | 76 542 873 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 10 160 785 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 1 | 9 620 191 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 3 922 752 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 2 984 217 Kč |
| Obec Kolomuty | 1 | 1 478 681 Kč |
| Střední odborné učiliště, Hubálov 17 | 1 | 1 255 782 Kč |
| Obec Krnsko | 1 | 539 478 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 187 831 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 56 | 106 692 588 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 10 160 785 Kč |
| Obec Kolomuty | 1 | 1 478 681 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 32 | 63 901 342 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 1 444 016 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 404 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 28 | 44 951 570 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 8 752 751 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Kosmonosy | 1 | 5 438 178 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 4 674 038 Kč |
| Obec Kolomuty | 2 | 1 528 788 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 5 | 1 506 567 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 939 357 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 42 | 67 791 249 Kč |
| Obec Kolomuty | 2 | 1 528 788 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 39 | 149 584 127 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 3 | 846 682 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 643 379 Kč |
| Odpady | 1 | 282 252 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | - 2 898 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 42 | 88 783 212 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 5 | 59 413 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 47 | 148 196 518 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 1 332 356 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 293 794 060 Kč |
| Zemědělství | 34 | 18 991 741 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 3 795 176 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 3 | 1 286 281 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 65 357 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mnichovo Hradiště | 6 | 216 026 173 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 39 | 78 759 696 Kč |
| Obec Krnsko | 1 | 6 383 512 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 093 491 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 47 | 302 262 872 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 180 045 026 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 558 855 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 121 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 45 555 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 15 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mnichovo Hradiště | 6 | 101 247 657 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 27 | 79 699 399 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 121 000 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 15 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 35 | 181 083 056 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 41 855 144 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 12 | 180 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 39 | 42 122 554 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 15 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 40 | 42 137 554 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 47 | 84 841 786 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 8 477 363 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 2 679 316 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 19 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 50 | 85 857 338 Kč |
| Obec Josefův Důl | 1 | 3 872 030 Kč |
| Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 3 261 288 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 3 159 203 Kč |
| Střední odborné učiliště, Hubálov 17 | 2 | 517 268 Kč |
| CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 90 564 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 19 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 57 | 96 776 691 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 4 717 577 Kč |
| Obec Josefův Důl | 1 | 3 872 030 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 41 | 103 728 476 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 101 | 55 341 937 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 69 | 30 167 533 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 689 334 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 12 | 1 316 337 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 48 | 103 905 535 Kč |
| Obec Vinařice | 1 | 2 903 069 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 053 536 Kč |
| Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. | 2 | 1 999 642 Kč |
| Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211 | 1 | 70 000 Kč |
| CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-INTES s.r.o. | 54 | 110 931 782 Kč |