Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.09.1999 |
| IČO | 25796160 |
| Datová schránka | m79vtv6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 551 smluv za celkem 1 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 6 419 844 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 19 | 28 925 011 Kč |
| Vodohospodářská společnost Dobříš spol. s r.o. | 1 | 257 730 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 21 | 29 182 741 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| B E S s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Údržba silnic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 52 | 735 328 815 Kč |
| Zemědělství | 41 | 49 819 468 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 88 089 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 57 | 743 084 162 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 42 | 49 819 468 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 100 | 792 903 630 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 55 | 742 991 132 Kč |
| B E S s.r.o. | 55 | 742 991 132 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 55 | 742 991 132 Kč |
| Údržba silnic s.r.o. | 55 | 742 991 132 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 90 079 760 Kč |
| Zemědělství | 41 | 61 796 091 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 30 | 91 152 463 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 40 | 61 796 091 Kč |
| Město Dobříš | 1 | 140 000 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 73 | 153 088 554 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 30 | 91 152 463 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 30 | 91 152 463 Kč |
| B E S s.r.o. | 30 | 91 152 463 Kč |
| Údržba silnic s.r.o. | 30 | 91 152 463 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 8 | 27 455 824 Kč |
| Zemědělství | 16 | 16 579 482 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 17 | 15 530 919 Kč |
| Technické služby | 4 | 2 008 627 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 107 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 49 | 65 038 191 Kč |
| Vodohospodářská společnost Dobříš spol. s r.o. | 2 | 139 174 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 52 | 65 177 365 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 24 | 18 493 942 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 8 | 12 196 031 Kč |
| Technické služby | 5 | 2 851 283 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 75 262 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 40 | 33 616 518 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 41 | 33 616 518 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 22 | 21 036 023 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 14 | 17 086 737 Kč |
| Technické služby | 3 | 1 250 256 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 689 941 Kč |
| Zemědělství | 2 | 581 169 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 445 084 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 41 | 39 954 185 Kč |
| Město Příbram | 1 | 251 344 Kč |
| Vodohospodářská společnost Dobříš spol. s r.o. | 1 | 193 740 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 161 406 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 45 | 40 560 675 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 30 | 22 416 842 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 8 634 272 Kč |
| Technické služby | 8 | 3 453 331 Kč |
| IT | 1 | 277 841 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 81 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 46 | 34 504 445 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 358 901 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 49 | 34 863 346 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 38 | 23 589 400 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 7 215 161 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 5 740 318 Kč |
| Zemědělství | 1 | 752 352 Kč |
| Technické služby | 2 | 743 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 52 | 32 787 431 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 5 252 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 54 | 38 040 320 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 36 | 18 905 728 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 18 | 12 909 226 Kč |
| Technické služby | 8 | 2 354 211 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 453 105 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 65 | 34 622 271 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 66 | 34 622 271 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 650 | 816 336 127 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 22 | 15 434 497 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 7 145 744 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 325 357 Kč |
| Technické služby | 4 | 906 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 36 | 25 002 317 Kč |
| Statutární město Kladno | 2 | 1 455 035 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice TS s.r.o. | 39 | 26 457 351 Kč |