Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.02.2000 |
| IČO | 25851501 |
| Datová schránka | 5hzxc64 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 88 smluv za celkem 58 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 8 025 697 Kč |
| Okresní soud ve Vsetíně | 1 | 182 952 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 154 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 3 | 8 362 735 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 860 160 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 461 736 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 196 944 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud ve Vsetíně | 3 | 1 217 352 Kč |
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 2 | 196 944 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 104 544 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 6 | 1 518 840 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 864 484 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 779 520 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 174 385 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud ve Vsetíně | 2 | 953 905 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 1 | 864 484 Kč |
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křižná 768, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 4 | 1 818 389 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 1 869 560 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 798 124 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská knihovna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 1 033 340 Kč |
| Okresní soud ve Vsetíně | 2 | 870 342 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 2 | 181 500 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 123 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 7 | 2 208 602 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 468 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 1 133 746 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud ve Vsetíně | 2 | 2 605 251 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 3 | 2 605 251 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 257 395 | 3 024 985 944 391 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 435 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 364 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud ve Vsetíně | 2 | 567 420 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 90 145 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 4 | 657 565 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 367 | 4 505 498 919 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 24 | 4 017 358 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 255 552 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 2 651 110 Kč |
| Okresní soud ve Vsetíně | 3 | 757 152 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 338 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 5 | 3 747 220 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 35 995 541 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 943 800 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 540 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 373 720 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 2 | 943 800 Kč |
| Okresní soud ve Vsetíně | 2 | 664 320 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOTRBATÝ V.M.Z. spol. s r.o. | 2 | 943 800 Kč |
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 4 | 724 820 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 23 | 11 585 850 Kč |
| Dary a dotace | 34 | 2 867 700 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 085 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 121 740 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 6 | 1 409 750 Kč |
| Okresní soud ve Vsetíně | 3 | 1 206 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 3 | 1 206 740 Kč |
| TECHNOSERVIS TZB Nový Jičín, s.r.o. | 2 | 1 204 050 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 205 700 Kč |
| JANČA & EMAS group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| E F I O S spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 268 | 46 577 666 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 347 | 42 072 195 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 7 019 452 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 80 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 61 878 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 574 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ST SERVIS s.r.o. | 3 | 8 489 223 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 5 | 2 310 527 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 157 300 Kč |
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Hrachovec 210, okres Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 79 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 61 878 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 2 420 Kč |
| Okresní soud ve Vsetíně | 1 | 574 Kč |
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 12 | 0 Kč |