Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

VAST TERCIA, spol. s r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 06.06.2000
IČO 25857541
Datová schránka tkk9vnh

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u VAST TERCIA, spol. s r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro VAST TERCIA, spol. s r.o.

Všechny smlouvy: 68 smluv za celkem 153 mil. Kč;

Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Oblasti uzavřených smluv v 2026

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví15 222 663 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace15 222 663 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.15 222 663 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 4 smlouvy za celkem 26 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví426 421 425 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Valašské Meziříčí326 120 219 Kč
Město Frenštát pod Radhoštěm1301 206 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.426 421 425 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 8 smluv za celkem 56 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví741 359 523 Kč
Konstrukční a stavební práce114 794 629 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.343 264 797 Kč
Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí25 560 728 Kč
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.13 502 500 Kč
Město Valašské Meziříčí12 949 282 Kč
Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně1876 846 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.856 154 152 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 10 smluv za celkem 44 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví843 043 383 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1564 205 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.843 043 383 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1564 205 Kč
Město Valašské Meziříčí10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.1043 607 587 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví31 484 102 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.2968 276 Kč
Lesy České republiky, s.p.1515 827 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.31 484 102 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 7 smluv za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví53 379 401 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1400 000 Kč
Školení a kurzy1141 570 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Valašské Meziříčí63 779 401 Kč
Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace1141 570 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.73 920 971 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 6 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 16,7 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví51 996 056 Kč
Nábor zaměstnanců10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Valašské Meziříčí41 868 824 Kč
Státní pozemkový úřad1127 232 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.61 996 056 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 5 smluv za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 20,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 20,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví41 025 396 Kč
Nábor zaměstnanců130 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.2615 817 Kč
Město Valašské Meziříčí2409 579 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.51 025 396 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 3 smlouvy za celkem 412 547 Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2412 547 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Valašské Meziříčí2412 547 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.3412 547 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 9 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 22,2 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 22,22 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví71 849 121 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Valašské Meziříčí51 461 542 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.4387 579 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAST TERCIA, spol. s r.o.91 849 121 Kč



}