Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.07.2001 |
| IČO | 25883666 |
| Datová schránka | hcf4g74 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 192 smluv za celkem 71 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 371 116 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 596 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 16 | 6 748 405 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace | 1 | 596 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 17 | 7 345 094 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 19 169 128 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 45 299 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 27 | 23 106 011 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 27 | 23 106 011 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 9 557 826 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 14 709 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 28 | 13 570 727 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 28 | 13 570 727 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 089 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 21 | 12 533 835 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 21 | 12 533 835 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 507 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 34 | 7 646 513 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 34 | 7 646 513 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 68,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 2 328 212 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 25 | 2 751 949 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 25 | 2 751 949 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 502 535 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 122 052 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 28 | 1 861 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 28 | 1 861 138 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 422 751 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 422 751 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 2 | 422 751 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 501 639 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 501 639 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 3 | 501 639 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 2 | 547 349 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 268 829 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 5 | 816 178 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEX Ostrava, s.r.o. | 5 | 816 178 Kč |