Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.08.2001 |
| IČO | 25887289 |
| Datová schránka | w9d8myx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 449 smluv za celkem 924 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 94 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 10 | 7 591 732 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 6 | 2 161 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 16 | 9 752 817 Kč |
| Čistící stroje s.r.o. | 1 | 1 593 570 Kč |
| Zogal Union s.r.o. | 2 | 304 013 Kč |
| I-TEC Czech, spol. s r.o. | 1 | 113 796 Kč |
| Milan Černín | 1 | 84 700 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 65 007 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 3 | 50 065 187 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 7 537 269 Kč |
| Zemědělství | 2 | 5 500 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 018 768 Kč |
| Odpady | 1 | 547 114 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 524 257 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 272 250 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 170 424 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 162 497 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 143 506 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 100 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 56 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 25 | 78 866 324 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 11 | 2 426 911 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 272 250 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 162 497 Kč |
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 42 | 81 727 981 Kč |
| Město Hlučín | 7 | 70 150 121 Kč |
| UH CAR, s.r.o. | 1 | 1 018 768 Kč |
| WSA doprava a parkování s.r.o. | 2 | 295 494 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 294 030 Kč |
| REPREcar NEW s.r.o. | 1 | 201 707 Kč |
| Daniel Diviš | 1 | 170 424 Kč |
| SIMED s.r.o. | 1 | 143 506 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 137 795 Kč |
| AGROTEC plus s.r.o. | 1 | 65 187 Kč |
| Římskokatolická farnost Hlučín | 1 | 56 315 Kč |
| Dětská rehabilitace | 1 | 50 000 Kč |
| Domov pod Vinnou horou, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 15 392 227 Kč |
| Odpady | 13 | 7 178 136 Kč |
| Zemědělství | 2 | 5 796 833 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 4 087 017 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 416 378 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 923 230 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 576 045 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 325 529 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 19 | 22 085 150 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 11 | 8 133 620 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 325 529 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 28 | 29 621 069 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 5 715 833 Kč |
| I-TEC Czech, spol. s r.o. | 1 | 4 087 017 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 3 | 1 706 996 Kč |
| UH CAR, s.r.o. | 1 | 923 230 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 604 758 Kč |
| SIMED s.r.o. | 1 | 412 489 Kč |
| WSA doprava a parkování s.r.o. | 1 | 399 131 Kč |
| JINAK, z.ú. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Drozd | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 41 000 000 Kč |
| Zemědělství | 4 | 35 704 692 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 8 515 981 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 250 507 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 804 650 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 774 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 567 248 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 489 440 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 481 110 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 441 650 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 82 280 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 79 267 Kč |
| Energie | 1 | 72 600 Kč |
| IT | 1 | 64 191 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 24 | 90 140 212 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 16 | 47 476 999 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 3 250 507 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 774 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 40 | 96 786 193 Kč |
| Město Hlučín | 4 | 76 545 069 Kč |
| FICHNA - HUDECZEK a.s. | 1 | 44 414 275 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 4 | 805 821 Kč |
| Milan Černín | 1 | 804 650 Kč |
| Ing. Kamil Neuwerth | 1 | 441 650 Kč |
| Generali Česká Distribuce a.s. | 1 | 244 720 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 244 720 Kč |
| HORRY - OSTRAVA, spol. s r.o. | 2 | 166 280 Kč |
| Martina Václavíková | 1 | 123 420 Kč |
| A G R O M E T A L L s. r. o. | 1 | 94 672 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| ECM System Solutions s.r.o. | 1 | 64 191 Kč |
| TOKA a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 99 396 860 Kč |
| Stavebnictví | 23 | 24 502 909 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 4 719 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 1 583 890 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 161 479 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 11 | 988 353 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 717 799 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 307 340 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 90 750 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 30 | 130 544 985 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 7 | 1 827 850 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 1 583 890 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 65 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 41 | 134 021 774 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 1 161 479 Kč |
| Kubinová + partneři, s.r.o. | 3 | 235 950 Kč |
| PNEU OK - shop s.r.o. | 1 | 195 681 Kč |
| Ing. Roman Škrobánek | 1 | 143 990 Kč |
| Na míru, spol. s r.o. | 1 | 90 750 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 83 059 089 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 37 500 000 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 8 191 044 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 1 235 410 Kč |
| Energie | 2 | 1 216 050 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 028 500 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 844 580 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 774 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 703 620 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 391 080 Kč |
| Technické služby | 1 | 220 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 199 008 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 130 680 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 69 839 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 20 | 128 960 112 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 10 | 4 976 698 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 1 235 410 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 391 080 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 32 | 132 375 550 Kč |
| Kubinová + partneři, s.r.o. | 1 | 1 028 500 Kč |
| STAVES s.r.o. | 1 | 844 580 Kč |
| Milan Černín | 1 | 774 400 Kč |
| Elim Opava, o.p.s. | 1 | 703 620 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 611 050 Kč |
| BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 2 | 199 008 Kč |
| Lucie Slišková | 1 | 130 680 Kč |
| UNICON OSTRAVA s. r. o. | 1 | 79 860 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 72 580 168 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 43 596 065 Kč |
| Dary a dotace | 31 | 33 978 277 Kč |
| Průmyslové stroje | 11 | 8 603 014 Kč |
| Technické služby | 1 | 6 250 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 2 250 600 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 181 017 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 064 800 Kč |
| IT | 11 | 883 905 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 325 373 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 219 427 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 158 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 26 | 121 186 765 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 18 | 3 824 497 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 2 250 600 Kč |
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 4 | 1 948 493 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 473 207 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 257 129 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 1 | 68 244 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 56 | 130 008 935 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 1 181 017 Kč |
| Martin Lukaszczyk | 2 | 1 126 094 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 12 | 898 745 Kč |
| HORRY - OSTRAVA, spol. s r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| I-TEC Czech, spol. s r.o. | 1 | 219 427 Kč |
| AGROTEC plus s.r.o. | 1 | 157 214 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 32 | 92 195 964 Kč |
| Zemědělství | 6 | 43 851 106 Kč |
| Technické služby | 2 | 6 261 984 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 2 126 690 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 802 280 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 695 744 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 482 548 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 346 060 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 144 026 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 42 | 142 355 648 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 20 | 3 944 029 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 2 126 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 65 | 147 967 122 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 12 | 1 411 648 Kč |
| A-TEC servis s.r.o. | 1 | 695 744 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 3 | 575 113 Kč |
| ARRIVA MORAVA a.s. | 1 | 366 680 Kč |
| Juta Agency s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| MONZA CZ, s.r.o. | 1 | 346 060 Kč |
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 185 784 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 82 | 96 151 732 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 46 634 347 Kč |
| Osobní vozidla | 11 | 9 836 090 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 22 | 6 178 340 Kč |
| Technické služby | 1 | 5 985 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 4 494 394 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 966 855 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 1 625 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 980 886 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 958 947 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 8 | 579 484 Kč |
| Energie | 1 | 302 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 94 144 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 33 567 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 31 | 62 222 453 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 28 | 7 844 438 Kč |
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 63 228 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 55 | 68 679 849 Kč |
| MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. | 1 | 2 417 822 Kč |
| AUTOMOTOLAND CZ s.r.o. | 2 | 1 242 089 Kč |
| ALFA PROFI s.r.o. | 1 | 1 241 460 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 10 | 733 409 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| SIMED s.r.o. | 2 | 474 947 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Media CZ s.r.o. | 1 | 229 779 Kč |
| ELOM s.r.o. | 1 | 175 243 Kč |
| Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 119 080 Kč |
| Na míru, spol. s r.o. | 1 | 118 580 Kč |
| Gass-eko s.r.o. | 1 | 112 808 Kč |
| VRBICKÝ s.r.o. | 1 | 94 144 Kč |
| Ing. Jan Prchala | 1 | 65 010 Kč |
| NAM system, a.s. | 1 | 33 567 Kč |
| Milan Černín | 1 | 0 Kč |
| Kubinová + partneři, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 313 | 3 509 557 326 Kč |
| Technické služby | 92 | 1 103 653 711 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 181 | 57 517 942 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 121 | 45 110 240 Kč |
| Stavebnictví | 24 | 23 917 296 Kč |
| Pojišťovací služby | 91 | 21 495 747 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 61 | 17 774 900 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 11 | 17 389 220 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 121 | 8 905 647 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 1 753 181 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 134 220 Kč |
| Elektricke stroje | 12 | 831 297 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 28 | 24 040 437 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 14 | 14 622 350 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 1 753 181 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Hlučín s.r.o. | 33 | 26 505 086 Kč |
| SILNICE.CZ s. r. o. | 1 | 10 287 428 Kč |
| Město Hlučín | 10 | 3 789 905 Kč |
| Tomáš STRAUB s.r.o. | 1 | 1 358 980 Kč |
| YALE CZ s.r.o. | 1 | 561 428 Kč |
| STAVEBNINY GALIČÁK s.r.o. | 1 | 538 184 Kč |
| Josef Bačo | 1 | 484 000 Kč |
| Piešťanský X-Force a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 344 850 Kč |
| M - Glass plast s.r.o. | 1 | 168 009 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 2 | 163 585 Kč |
| GLOMBICA - KOVOSERVIS s.r.o. | 1 | 150 040 Kč |
| VRBICKÝ s.r.o. | 2 | 132 907 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 69 939 Kč |
| ATELIÉR 5, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |