Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.09.2001 |
| IČO | 25890671 |
| Datová schránka | hn2vhb3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 139 smluv za celkem 67 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 1 | 588 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 3 | 1 480 604 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 5 | 575 769 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 9 | 3 266 373 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 5 | 1 705 676 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 3 | 992 393 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 9 | 755 241 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 2 | 713 283 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 14 | 2 460 917 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 6 | 3 278 773 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 1 918 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 5 | 3 278 773 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 2 | 1 918 080 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 6 | 521 906 Kč |
| Domov Iris, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 14 | 5 718 759 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 5 | 4 154 341 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 972 695 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 6 | 4 465 929 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 972 695 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 8 | 5 548 623 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 17 | 8 545 226 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 5 283 659 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 5 | 5 283 659 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 7 | 4 667 853 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 5 | 1 911 243 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace | 1 | 1 210 000 Kč |
| ResponoCom s.r.o. | 3 | 756 129 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 194 810 Kč |
| Technické služby města Přerova, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 23 | 14 023 694 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 15 | 4 340 282 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 8 | 3 684 305 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 7 | 655 977 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 15 | 4 340 282 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 6 | 2 952 811 Kč |
| Energie | 4 | 344 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 314 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 6 | 2 952 811 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 4 | 344 800 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace | 1 | 314 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 11 | 3 612 211 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 11 616 000 Kč |
| Paliva a oleje | 4 | 3 177 980 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 621 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 3 | 12 237 050 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 4 | 3 177 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 7 | 15 415 030 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 11 | 3 770 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 10 | 3 430 902 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 339 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 11 | 3 770 112 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 52 | 121 907 001 Kč |
| Úklidové služby | 12 | 4 103 214 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 596 530 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 12 | 4 103 214 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 2 299 000 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 4 | 596 530 Kč |
| Městské lesy Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORROL logistic, s.r.o. | 19 | 6 998 744 Kč |