Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.05.2002 |
| IČO | 25907913 |
| Datová schránka | ns65nie |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 126 smluv za celkem 207 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 3 628 790 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 792 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 3 628 790 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 1 860 738 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 385 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 4 | 6 874 978 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 6 534 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 966 274 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 229 670 Kč |
| Technické služby | 1 | 181 718 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 6 534 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 422 004 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 423 391 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 350 549 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 181 718 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 7 | 8 911 662 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 5 729 822 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 1 929 369 Kč |
| Technické služby | 1 | 850 799 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 246 671 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 5 729 822 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 1 929 369 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 2 | 982 714 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 114 756 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 61 710 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 7 | 8 818 371 Kč |
| SGRT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 38 349 486 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 5 270 943 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 822 930 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 970 602 Kč |
| Energie | 1 | 668 283 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 40 403 110 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 6 | 5 270 943 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 3 | 1 558 093 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 970 602 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 579 227 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 445 522 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 170 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 16 | 49 397 804 Kč |
| SGRT, s.r.o. | 1 | 37 580 180 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 1 | 37 580 180 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Překladatelské a tlumočnické služby | 21 | 29 791 981 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 26 218 326 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 12 139 647 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 2 400 438 Kč |
| Technické služby | 1 | 410 281 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 207 228 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 25 263 217 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 12 139 647 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 2 | 1 138 556 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 792 274 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 4 | 537 799 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 2 | 331 238 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 166 980 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 60 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 15 | 40 430 514 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 7 916 835 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 354 926 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 7 916 835 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 4 | 354 926 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 6 | 8 271 761 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 31 | 38 574 800 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 10 791 940 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 4 371 210 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 866 443 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 338 800 Kč |
| Technické služby | 1 | 96 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 7 510 692 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 11 | 4 811 607 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 3 281 248 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 4 | 2 009 399 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 1 205 243 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 66 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 22 | 18 884 679 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 5 228 058 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 3 394 353 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 847 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 328 503 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 5 228 058 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 3 394 353 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 847 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 199 789 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 137 335 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 128 714 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 11 | 9 935 248 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 20 975 717 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 41 | 17 678 935 Kč |
| Technické služby | 42 | 16 675 849 Kč |
| Energie | 1 | 4 597 395 Kč |
| Úklidové služby | 12 | 2 438 490 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 009 807 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 7 717 286 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 5 943 193 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 5 141 895 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 4 371 956 Kč |
| Silnice LK a.s. | 5 | 3 471 621 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 6 | 2 898 510 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 473 108 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 3 | 288 767 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 23 | 30 306 335 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 192 | 738 040 616 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 101 | 87 434 618 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 9 134 520 Kč |
| Energie | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 8 707 311 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 6 267 800 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 2 747 111 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 375 100 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 119 609 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 49 776 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVOSTR s.r.o. | 11 | 18 328 418 Kč |