Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.09.2000 |
| IČO | 25941879 |
| Datová schránka | cfhsy2f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 17 smluv za celkem 7 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 570 850 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 261 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 832 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPV group s.r.o. | 2 | 832 210 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 518 954 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 175 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 694 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPV group s.r.o. | 2 | 694 454 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 467 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i. | 1 | 467 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPV group s.r.o. | 1 | 467 060 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 1 | 332 750 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 242 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 2 | 574 750 Kč |
| Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno, Jana Palacha 1840 | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPV group s.r.o. | 3 | 647 350 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 2 944 172 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 2 184 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 1 | 2 944 172 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPV group s.r.o. | 2 | 2 944 172 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 327 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 327 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPV group s.r.o. | 4 | 327 366 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 6 | 14 961 198 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i. | 1 | 240 338 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPV group s.r.o. | 1 | 240 338 Kč |