Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.04.2003 |
| IČO | 26061252 |
| Datová schránka | qtd3y4q |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 61 smluv za celkem 61 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 54 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 3 628 790 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 3 569 500 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 3 158 100 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 1 | 54 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 6 | 10 410 840 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 8 833 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 3 628 790 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 2 | 5 626 500 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 3 628 790 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 2 | 2 032 800 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 859 100 Kč |
| Biologické centrum AV ČR, v. v. i. | 1 | 713 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 8 | 12 861 090 Kč |
| ATELIER 6, s.r.o. | 1 | 3 267 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 11 386 100 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 4 060 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 5 | 8 931 010 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 3 267 000 Kč |
| Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263 | 1 | 2 178 000 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 562 650 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 1 | 508 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 9 | 15 446 860 Kč |
| ATELIER 6, s.r.o. | 1 | 3 267 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 4 151 706 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Písek, a.s. | 2 | 2 273 106 Kč |
| Město Sušice | 1 | 1 080 000 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 955 900 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 6 | 4 672 006 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 9 447 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 5 | 7 414 350 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 2 383 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 6 | 9 798 050 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 582 866 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 117 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 2 117 500 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 1 445 466 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 1 195 480 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 544 500 Kč |
| Město Písek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 6 | 5 302 946 Kč |
| Nezávislé projektové ateliéry, s.r.o. | 1 | 2 117 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 359 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 906 560 Kč |
| Nábytek | 1 | 592 900 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 145 200 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 120 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 2 952 400 Kč |
| Město Písek | 1 | 670 610 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 235 950 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 145 200 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440 | 1 | 120 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 6 | 4 124 555 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 496 109 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 992 200 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 792 550 Kč |
| Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263 | 1 | 372 559 Kč |
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 1 | 363 000 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 338 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 5 | 2 859 109 Kč |
| Nezávislé projektové ateliéry, s.r.o. | 1 | 992 200 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 992 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 996 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 617 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 1 754 500 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 356 950 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 2 | 314 600 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 187 550 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 72 600 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 7 | 2 686 200 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 1 754 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 554 850 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 592 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 3 | 1 288 650 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 744 150 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 5 | 2 250 600 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 744 150 Kč |