Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.07.2004 |
| IČO | 26077922 |
| Datová schránka | 8u2nxxp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 50 smluv za celkem 43 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 2 | 166 133 Kč |
| Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200 | 1 | 102 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 3 | 268 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 1 | 576 928 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 1 | 576 928 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 600 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 2 | 639 848 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 600 160 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 | 88 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 4 | 1 328 008 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 2 | 1 289 255 Kč |
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 2 | 394 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 4 | 1 683 961 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 143 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 3 | 247 383 Kč |
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 1 | 233 220 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 143 000 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 2 | 2 688 233 Kč |
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 3 | 618 102 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 5 | 3 306 335 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 3 061 300 Kč |
| Právní služby | 1 | 540 960 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 1 | 540 960 Kč |
| Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200 | 1 | 168 190 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788 | 1 | 100 855 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 60 500 Kč |
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 6 | 870 505 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| ReConsulting ČR, a.s. | 1 | 0 Kč |
| AGRICO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 5 | 2 419 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 5 | 2 419 140 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 | 299 000 Kč |
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 1 | 69 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 7 | 2 787 836 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 26 050 000 Kč |
| Právní služby | 4 | 1 921 305 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 26 050 000 Kč |
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 4 | 1 921 305 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788 | 1 | 312 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 6 | 28 284 105 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 55 | 26 819 337 Kč |
| Energie | 2 | 1 003 914 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 5 | 2 412 312 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 | 1 003 914 Kč |
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Výstaviště České Budějovice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 8 | 3 416 226 Kč |