Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.10.2000 |
| IČO | 26203987 |
| Datová schránka | cc2btyc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 10 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5 | 2 | 570 000 Kč |
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 1 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 3 | 672 850 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 259 545 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola | 1 | 259 545 Kč |
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 2 | 441 045 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 381 150 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 276 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5 | 1 | 381 150 Kč |
| Střední zdravotnická škola | 2 | 306 735 Kč |
| Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37 | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 4 | 833 085 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 179 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 87 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola | 2 | 266 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 2 | 266 725 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 173 635 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37 | 1 | 173 635 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 2 | 173 635 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 2 196 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 478 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 2 196 500 Kč |
| Střední zdravotnická škola | 1 | 478 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 2 | 2 674 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 747 789 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 294 039 Kč |
| Gymnázium, Praha 9,Litoměřická 726 | 2 | 653 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 3 | 2 947 439 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 238 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Stodůlky | 1 | 238 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 1 | 238 975 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 329 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 1 | 1 329 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 1 | 1 329 306 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 31 | 7 408 030 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 284 108 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola | 1 | 151 008 Kč |
| MĚSTO TURNOV | 1 | 133 100 Kč |
| Smíchovská střední průmyslová škola, gymnázium a hotelová škola Radlická, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 3 | 354 288 Kč |
| Střední zdravotnická škola | 1 | 151 008 Kč |
| Smíchovská střední průmyslová škola, gymnázium a hotelová škola Radlická, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |